Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a baratnőm?

Lehet terhes a baratnőm?

Figyelt kérdés
Két napja lefeküdtem a baratnomel és védekeztünk is...de elöször én véletlenül az óvszert kifordítva akartam felhúzni és már jöt egy keves sperma és az rajta maradt az óvszeren...de azt letöröltem a kezemel...utána felhuztam és ment minden simán és azt szeretném kérdezni, hogy ebböl lehet valami baj?
2009. júl. 19. 15:01
 1/10 anonim válasza:
hát hallod, ez amolyan lehet is meg nem is ....
2009. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szeribtem menj el a gyógyszertárba egy tesztet venni,úgy megkapod rá a válszt.De ne csak 1et,minimum 3at és ne egyszerre csinálja meg őket a barátnőd.
2009. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
*szerintem*
2009. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Két nap után még hiába venne tesztet. Inkább gyorsan el kellene menni esemény utániért, ha nem akartok még szülők lenni.
2009. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mit értesz esemény utáni alatt?
2009. júl. 19. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
3 napon belül beveszi a tablettát, amit a nőgyógyász felír, és akkor nagy valószínűséggel nem lesz terhes. Szóval, szorít az idő...
2009. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne tanácsoljátok már neki ezt a felesleges herce-húrcát!


Letörölted a gumiról, tehát nem maradt rajta, sperma nélkül nem lehet teherbe ejteni! Szex közben védekeztetek. A sperma a levegőn meghal, nem tud ott élni. Másrészt az óvszeren spermicid tartalmú sikosító van, aminek spermaölő funkciója is van.


Az esemény utáni tabletta egy nagydózisu hormonkészítmény. Csak akkor szabad bevenni, ha tényleg indokolt. Kikészíti a lány hormonháztartását.


Mégegyszer mondom, hogy így nem történhet meg fogantatás. Nyugodjatok meg, de szerintem az lesz a legjobb, hogy elmentek egy nőgyógyászhoz megkérdezni.

2009. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tényleg ne tanácsoljátok már neki hogy menjen vegyen tesztet, meg esemény utánit... tök felesleges. letörölte róla, úgyhogy tuti nem terhes a lány. Ne izgulj!
2009. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de azért még várok...az utolsó kettönek örülök a legjobban....huh :) de azért még félek kicsit
2009. júl. 19. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a spermák a levegőn meghalnak, és le is törölted a terhesség esélye 0! Az " eset " után az óvszert normálisan alkalmaztátok. Így nem lehet gond, ne aggódj! El ne menjetek 72 órás tablettáért!!! Teljesen felesleges!


A többieknek pedig annyit, hogy minek rémiszgetni szegényt? Normálisan, rendesen védekeztek! Az elején becsúszott egy kis hiba, de megoldották. Így nem lehet terhes egy nő. Sperma nélkül...

2009. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!