Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze vagyok kavarodva?

Össze vagyok kavarodva?

Figyelt kérdés
Van két tesztem az egyik pozitív a másik negatív nem tudom hogy most melyiknek higgyek mondjuk fájnak a melleim és sokat járok ki pisilni nem vagyok fel fázva és holnap kéne meg jönnie.

2012. aug. 6. 11:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha 15 percen belül lett pozitív a teszted,akkor terhes vagy. Sokszor azonos típusú teszteknél is előfordul,hogy az egyik pozitív lesz,a másik negatív.

A teszt eredménye attól is függ,hogy mikor csináltad a tesztet!

Várhatsz holnapig,ha odaér,akkor nincs min agyalnod,ha nem ér oda,meg úgy is veszel majd tesztet....

Vagy vehetsz ma is tesztet,bár az nem biztos,hogy ki fogja mutatni,ha terhes vagy.... Ha délután szokott odaérni,akkor holnap reggel még tesztelhetsz,akkor már biztosat mutat a teszt!

2012. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2 különbözött csináltam a mait az reggel olyan 9 körül csináltam az lett negatív a másik amit pénteken az lett pozitív de azt olyan 11-12 körül.
2012. aug. 6. 11:35
 3/24 A kérdező kommentje:
A pénteki 2 percen belül ahogy végig ment ott volt a második csík.
2012. aug. 6. 11:36
 4/24 anonim ***** válasza:
Ritkábban téved a pozitív teszt (szinte soha), mint a negatív. Ha nem vagy terhes, nem lehet pozitív, akkor sem ha nem reggeli vizeletből csináltad. Szerintem vegyél még egyet. Ha baba van, úgysem fog megjönni.
2012. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Holnap kéne meg jönnie. De a mell fájdalom és a vizelési ingeren kívül nem érzek semmit. Még el felejtettem oda írni azt hogy egy pici fehér olyan min egy váladék szerűség lenne a bugyimon.
2012. aug. 6. 12:02
 6/24 A kérdező kommentje:
Az egyik kazettás volt(a negatív) a másik meg ilyen mártogatós (az lett pozitív de nem erős pozitív hanem halvány). Nem tudom mi a különbség köztük.
2012. aug. 6. 12:04
 7/24 anonim ***** válasza:

nem lehet,hogy az egyik 10es volt a másik pedig 25-ös??Mert a 10es érzékenyebb,mint a 25ös!

Drukkolok!De a halvány pozitív is pozitív!

2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mind a kettő 25-ös
2012. aug. 6. 12:40
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor még egy tippem van,lehet,hogy kicsit többet ittál és hígabb volt a vizeleted,ami nem tartalmazott annyi HCGt!
2012. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem iszok olyan sokat. Most meg néztem amit ma vettem tesztet ami(negítiv volt 20-as) a pénteki meg ami(poitív volt az meg 25-ös)


Valaki ismeri a : Medi-lab(pozitív teszt) és a Easy pregnancy(negatív teszt) Teszteket?

2012. aug. 6. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!