Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 9. -10. DPO-n nem...

Ma vagyok a 9. -10. DPO-n nem szoktam hőmérőzni, nem vezetek görbét de 2 napja 37,2-37,4 a hőm. Terhesség jele?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán vagyok lázas (szinte soha) és hőemelkedésem sincs gyakrabban. Nagyon régen mértem már ennyit és semmi bajom nincs. Csütörtök környékén nemvárom!

2012. aug. 6. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál hőmérőzni, azt sem tudod neked mennyi a normális a ciklus második felében. Ez csak arra utal, hogy megvolt az ovu. Hogy lesz-e belőle gyerek vagy nem, azt még nem lehet tudni.
2012. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Többször nekifutottam a hőmérőzésnek de megcsúsztam vele mert nem vezettem rendesen vagyis rendszeresen így nem sok értelme volt! Azt viszont biztosan tudom hogy évek óta nem mértem 36.8 feletti értéket magamon!
2012. aug. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!