Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, szédülés, hasfájás,...

Hányinger, szédülés, hasfájás, gyakori vizelés,4 napja késik. Terhesség?

Figyelt kérdés
egy héttel ezelőtt volt barnás folyásom két napig, meg két napig vérzés, de ez nem olyan volt mint mikor meg szokott lenni. voltam orvosnál azt mondta menjek vissza két hét múlva azt se mondta hogy az vagyok de azt se hogy nem

2012. aug. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Teszt??

Szerintem..látok rá esélyt hogy azért mondta hogy mennyj vissza mert még max csak petezsákot láthat, ezért két hét mulva akár már szívhang is lehet.

De lehet hogy nem látott semmit. Szóval tesztelj, már biztos mutatnia kell..

2012. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el másik dokihoz és csinálj még tesztet,nem kizárt,hogy terhes vagy!
2012. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell másik dokihoz menni, az se lát többet ha 4 hetes vagy mint az első.

Sajnos ezt a 2 hetet akkor is ki kell várni ha pozitívat tesztelsz, mert mig nincs szívhang nem tud biztosat mondani egyik se.Bármi történhet addig.Igy érthető hogy mért nem mondott semmit az orvos.

Tesztelj! Szerintem már kimutatja!

Sok sikert(ha tervezett)

2012. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tervezett baba lenne nagyon szeretnénk! a jelek arra utalnak hogy az vagyok úgy is érzem, de egy hete csináltam tesztet, amikor volt a barnás folyás és az negativ lett bár lehet hogy az túl korai volt akkor tesztet csinálni
2012. aug. 6. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
első vok, igen szerintem is az tul korai volt. Most viszont simán csinálhatsz egyet mert szerintem ha tüneteid vannak akkor már van elég hcg-a szervezetedbe): Sok siket majd ird meg az eredményt!
2012. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!