Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba?

Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal már egy jó ideje próbálkozunk,nagyon szeretnénk babát. 12.-re nem várom,a ciklusaim 30 naposak és 28-30.-ára tehető az ovum. Már 2.-a óta fáj a hasam mintha meg akarna jönni,más-más időpontban,pedig még elég sok van hátra. Más tünetem nincsen,szerintem elég korai is lenne. Tesztet még nem csináltam hiszen nagy valószínűséggel nem mutatna pozi eredményt,ezért tőletek várok választ.



2012. aug. 6. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen nagyon korai lenne bármilyen tünet,így légy türelmes! Leghamarabb pénteken tesztelj,de még lehet az is korai! Drukkolok!!! Én 10.-re nemvárom.
2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Teljesen átérzem,mit érzel,mi 14 hónapig vártuk,hogy legyen babánk. Majdnem minden hónapban éreztem a tüneteket. Szerintem légy türelmes (mintha az olyan könnyű lenne) és várd meg a nemvárt napját,akkor tesztelj!Akkor már nagy valószínűséggel kimutatja a remélhetőleg pozi eredményt!Amúgy hallottam olyat,aki korán érezte a tüneteket,de csak erre ne alapozz!NAgyon drukkolok,reméljük,hogy baba lesz!
2012. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olvastam tegnap,hogy beágyazódáskor a hő hirtelen leesik,akkor baba lehet. tegnap 37,4 volt nap közben estére ez csökkent 37.-re ma pedig 36.4

Remélem végre sikerül.

2012. aug. 7. 06:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló!Ketteske vagyok!Szívből szorítok neked!Majd jelentkezz,hogy mi a helyzet!
2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok,vettem 10-es tesztet de majd csak vasárnap merem megcsinálni.
2012. aug. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!