Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napom van a nemvártig és...

4 napom van a nemvártig és semmit nem érzek. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Nem görcsöl a hasam és talán picit érzékeny a mellem. Ellenben ilyenkor már mindig görcsölök 1 hete és nem bírok hason feküdni mert annyira fáj a mellem.

2012. aug. 6. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan reménykedj,de ne vidd tulzásba :D nekem már 3napja megkellene jönnie,de semmi tünet,mellfájáson kívül.Hasam se görcsöl mint álltalába előtte.Mondjuk én érzem,hogy nem sikerült,mert semmi tünet ezért nem is tesztelek.Szorítok :D
2012. aug. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nappal elötte pozi volt már a clearblue teszt. Tünetek csak szédülés,cici viszketés és haspuffadás. Na meg a hajnali pisilni járás:)

Sok sikert!

2012. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kelemen Szabina ***** válasza:
Nekem is 2 nap múlva kellene nem megjönnie, és a hajnali vizelés, mellbimbó érzékenység, reggeli farkaséhség-et érzek ... remélem baba lesz, de én még nem mertem tesztelni. de ha már 4 nappal előtte pozitiv lett neked akk ma énis csinálok :)
2012. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig semmi tünetem pedig ilyenkor már szoktam érezni a mensi előjeleit pl cicifeszülés,görcsölgetés,gyakori pisi,hányinger. Most pedig majd ki csattanok!!
2012. aug. 7. 10:20
 5/10 A kérdező kommentje:
negatív hcg vérben :( de nem jött meg!
2012. aug. 10. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
mi történt azóta veled kedves kérdező??
2012. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött de elhatároztam hogy mostantól nem csüggedek,fel a fejjel új hónap új remény!!! Annyira jól esik hogy érdeklődsz köszönöm :)
2012. aug. 14. 00:23
 8/10 anonim ***** válasza:
:D Velem is ez történt,eddig annyira fájt ha megjött.Most elhatároztam hogy nem csüggeddek,jöjjön meg ha megakar jönni.Jövőre ugy is teherbe esek ha nem természetes úton akkor orvosi segítséggel :D
2012. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megengeditek megosztanék veletek egy kis gondolatot.Sokáig oltári nagy marhaságnak(bocsánat) tartottam azt, hogy" ha nem görcsölsz rá, nem akarod akkor egyből összejön".Hogyan tud az ember nem rágörcsölni és nem akarni hiszen ez az, amit mindennél jobban akar:)Aztán jött az egyik hónap(sikeres), amikor minden más járt a fejemben/fejünkben csak épp pont a baba nem és lám...abban a hónapban meglepetésként jött a gólya.Szóval amíg velem nem történt meg, hogy úgymond egy kicsit félretettem a hatalmas baba utáni vágyam és egyből sikerült, addig még mindig nem hinném el, hogy ez tényleg így van.Nem szabad folyton csak ez járjon a leendő kismami fejében, mert akkor sajnos tényleg nem pikk-pakk jön a baba:(
2012. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!