Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kistesót szeretnénk lombikkal,...

Kistesót szeretnénk lombikkal, az első babám sokadikra sikerült csak. Reménykedhetek, h most elsőre összejön?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy elöbb összejön,de lehet hogy még többször kell próbálkoznotok!
2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kisfiam lombikkal jött össze. 3. próbálkozásra. Májusban visszamentünk a fagyibabákért, mert 15 embriónk még megmaradt. 9-ből 3 volt beültethető és most ikrekkel vagyok állapotos, 12 hetes. Én csak biztatni tudlak ;) Hajráááá!!!
2012. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Jaj de jó! Nekünk nem maradt fagyibabánk, elölről kell kezdjem :S
2012. aug. 2. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 36 elmúltam, a fagyibabás próbálkozásoknak meg eleve kisebb az esélyük, és még így is! Én drukkolok nektek! A szervezet "emlékszik", sztem könnyebb lesz most, mint elsőre. A lelki teher is kisebb,hát nem?
2012. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát mindenképp kisebb.. Nekünk is fagyibaba sikerült amúgy :)
2012. aug. 2. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a sokadik lombi alatt hányat értesz?Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok,csak érdekelne hogy egy kicsit bizakodhassak!
2012. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hatodik. De bizakodj, nem mindenki ilyen peches. Ti hol tartotok?
2012. aug. 2. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok:én most kezdtem bele a 7. lombikba:(
2012. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked! Nekem is a 7. lombikom lesz, kezet foghatunk :S
2012. aug. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!