Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett pé? Gondolhatok...

Mikor lehetett pé? Gondolhatok arra hogy talán most össze jött?

Figyelt kérdés

A görbém elég hiányos mert 1 hétig nem tudtam mérni sajnos...

Ez closty-s hónap! Én a pé met 22. re tenném de a görbe 24. re tette szerintetek mikor volt?

És ez lehet babás görbe?


2012. aug. 7. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hol a görbéd?
2012. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2012. aug. 7. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 28.a volt!


Annó mikor a Fiammal méricskéltünk mi is, akkor azt mondta a dokim, hogy amikor az átlaghoz képest a legmagasabb a hőmérséklet vagy 1-2 nap alatt elindul felfelé! Én 3 nap múlva kezdem szedni a clostyt megint...

2012. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Most még egyszer megnéztem és inkább a 23.-a a szimpatikus (de az a baj, hogy pont a lényeg maradt le...) és a 24.én lehetett beágyazódás is (mert olyankor is leesik a hőd)

2012. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia olyan hamar nem lehet beágyazodás a pé től számítva kb a 10. napon van a beágyazódás!
2012. aug. 7. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom de az az egy hét hiányzik rohadtul, így nehéz megmondani ezt Te is látod...

22.-én nagyon lent volt a hőd akkor tuti nem volt peteérésed, a ciklus.hu meg a kiszámolt adatok alapján (menstuációtól számított 14 napot számol de azt is tudom, hogy ez +-3 nap is lehet) Én ezért tettem volna először 28-ra

2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!