Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 nap múlva kellene nem...

Kelemen Szabina kérdése:

2-3 nap múlva kellene nem megjönnie, és szerintetek tesztelhetek? Ezek a tüneteim:?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete minden hajnalba ki kell mennem pisilni, reggelis farkaséhség, nagyon érzékeny a mellbimbóm, és pufadt a hasam... szerintetek tesztelhetek már? és ezek valóban tünetek? nagyon szeretnék babát, de nem beszélem be magamnak a tüneteket, ténleg érzem!
2012. aug. 7. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem foglak ámítani, ezek simán lehetnek premenstruációs tünetek! De a nemvárt napján már tesztelhetsz, és drukk h pozi legyen!!!

2012. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen nekem ezek mind a mensi előjelei és még hányinger is társul hozzá! Most viszont semmi tünetem és teljesen száraz vagyok semmi folyás na és reggeli hőm sem megy le... Drukk neked is!!
2012. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezek voltak a tüneteim, plusz reggeli hányinger és 2 nap késéssel, megjött. Mondjuk én hálát adtam a sorsnak hogy megjött... :)
2012. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak én 13 éves korom óta menstruálok és most 22 éves vagyok, és még soha egyik hónapban sem éreztem előre hogy megfog jönni, csak ott volt és onnan tudtam, nekem mindig másnap görcsölt a hasam. 2 éve voltam terhes, de elment, és akkor éreztem ezt.
2012. aug. 7. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Predictor teszttel tesztelj! Az kimutatja nem várt előtt!

Nekem is kimutatta! :)

Drukkolok!!!

27+3 hetes boldog kismami

2012. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján mutatta először a teszt!:) És én is hasonlóakat éreztem, és érzek még most is:) Szorítok!
2012. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele magad de azért drukkolok hátha baba van!!
2012. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!