Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémről, hogy...

Megnéznétek a görbémről, hogy mikor kell megjönnie és mikor tesztelhetek biztosat?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 11. 15:14
 1/3 A kérdező kommentje:
pár napja feltettem a görbémet,csak most ugye pár nap eltelt ...és hát...hátha tud valaki valami biztosat mondani:(
2010. aug. 11. 15:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Húú, ez nem egyszerű, gondolom nem tudod mikorra nem várod, elég hosszú ciklus. Szerintem nem emelkedett meg eléggé, én nem mondanám tutira, hogy egyáltalán volt ovu, de persze olyan görbéket láttam már, hogy egyáltalán nem lehetett volna megmondani, hogy abból baba lesz. SZóval talán 1-2 nap.

De ott ahol majdnem egy fokot ugrál a hőd, ott valami nincs rendben. Vagy nem ugyanakkor mérted, vagy beteg voltál, vagy mozogtál előtte, közben, vagy valami, de ilyent nem csinál alaphő....szóval ha mindent betartasz, lehet, hogy nem húzza ilyen magasra a coverline vonalat, és akkor mindjárt más....de kíváncsi vagyok mit mondanak mások. Szorítok, hogy baba legyen.

2010. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eszo ***** válasza:

Szerintem ha tényleg akkor volt ovud, ahova behúzta, akkor már itt az ideje a menzinek..


én a helyedben 1-2 nap múlva tesztelnék, ha addig nem jelentkezik!

2010. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!