Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet tünet a gyakori...

Mikor lehet tünet a gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés
Két nap múlva kellene megjönnie, remélem, hogy nem fog. :) Két napja nagyon gyakran kell pisilnem, arra is gondoltam, hogy nem fáztam-e fel. Szerintetek menjek orvoshoz vagy várjam, hátha a terhesség miatt van?
2009. júl. 20. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam minden hónap második felében "tünet"... és sajnos eddig mindig megjött :( úgy tudom, hogy mensi előtt közvetlenül normális és sajnos inkább mensit jelez... viszont most attól is lehet, hogy a nagy meleg (ilyenkor a szervezet visszatartja a vizet) hirtelen múlt el. ha nincs csípő, égető érzés, csak gyakran jársz vécére, akkor tuti, hogy nem felfázás
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked, de ugyanúgy jűrtam, mint azleőző válaszoló: néha szinte ötpercenként kellett mennem vécére, és nem csípett. Reménykedtem, mégis megjött... Remélem, neked nem fog.


A terhességi tüneteket terhességi hormonok okozzák, amiket viszont a méhlepény termel, eleinte csekély mennyiségben. A terhesség 5-6. hetében kezd akkora mennyiséget termelni, hogy hányinger, szagundor stb jelentkezzen. A pisilési ingert meg az okozza, hogy a növekvő méh ráterhelődik a húgyhólyagra. Növekvő méhről sem beszélhetünk még...

2009. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt előtt 1-2 nappal ez volt, mikor terhes lettem. Várd meg, hogy megjön-e.
2009. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 20. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is terhességi tünet volt. Kb. nem várt előtt 2-3-4 nappal, pontosan már nem tudom.
2009. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor remélem, hogy nekem is az lesz (egyébként tegnap és tegnapelőtt volt egy kis barnás vérzésem is, lehet, hogy a beágyazódás miatt). Tényleg nem vagyok egy nyafizós, beleélős :)
2009. júl. 20. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze :( Majd következő hónapban :) Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!