Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan mit takar az hogy...

Pontosan mit takar az hogy gyakori vizelési inger? Kb óránként, másfél óránként? Éjszaka nem kell de nappal rengeteget! Ez is lehet az egyik terhességi tünet ha van még több tünet is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de igazán ezeket a tüneteket a HCG megnövekedése váltja ki. A klasszikus terhességi tünetek megjelenése az 5-6 hét tájékán várható csak.
2009. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját és ismerőseim tapasztalata, hogy éjjel is járunk, mert a megnövekedett méh akkor is nyomja, a nappali vizelési inger lehet felfázás vagy stressz alapú. Persze, lehet, hogy csak MÉG nem jársz éjszaka és hamarosan Te is fogsz ;-)
2009. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor úgy kérdezném hogy aki terhes az milyen sűrűn jár az elején pisilni??Vagy aki nem tudta hogy terhes és kiderült hogy mégis babát vár, milyen gyakran járt wc-re??
2009. febr. 15. 21:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem emlékszem hogy a kisfiammal jártam e éjszaka wc-re.Lehet nem tünet de reggel megtudom(akkor csinálok tesztet)Keddre nem várom!!
2009. febr. 15. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

én szerintem k.b. félóránként,óránként jártam, és éjjel csak később jártam akkor már tudtam.

2009. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a tünet a 6. héten jelentkezett, akkor éjszaka is mentem 2-szer vagy 3-szor.
2009. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem engem is nyom valaki.:)Van amikor kibírok egy órát is de most pl 10 perce voltam és úgy érzem megint mennem kell,persze most ülök de érzem hogy nyomom a hasam.Egyébként elég vékony vagyok nem tudom ez befolyásolja e.Nem vagyok felfázva és ideges is csak azért vagyok hogy van e baba?
2009. febr. 15. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem csak az utolso ket honapban volt ilyen tunetem, az elejen semmi tunetem nem volt az allando faradsagon es aluszekonysagon kivul.
2009. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!