Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal védekezés nélkül, és a menszeszem utólsó előtti napján. Teherbe lehet esni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Akár a menses alatt is teherbe eshetsz!
2012. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs rá nagy esély, mi is voltunk együtt menszesz alatt, soha nem estem teherbe. Azt tanácsolom, csak akkor kockáztass ha nem gond ha baba lesz belőle, mivel ugyan kevés az esély rá, de esélyes.
2012. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 7. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk együtt lenni mensi alatt, de nálam nem lenne baj, ha jönne a baba. De ha ti még nem akartok, akkor védekezzetek normálisan.
2012. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes,azóta 2 éves a kisfiam!
2012. aug. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nahát!!egy barátnőm azt mondta,hogy nem lehet,mert ilyenkor nem vagyunk termékenyek...ezek szerint rosszul tudja
2012. aug. 9. 06:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs peteérés akkor nem is lehet. De általában 14-16dik napon van peteérés. De lehet spontán peteérés is, amit nem tudod, hogy mikor van és inkább így ne próbálkozzatok.
2012. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Párommal mindig a középidőben voltunk együtt, el voltunk keseredve,hogy nekünk nem lehet babánk.Nem foglalkoztunk az egésszel, és mikor nem számítottunk rá,akkor lettem terhes.Pedig én meg még fiatal is voltam (20 éves).És nesze a menszi 4.napján lettem terhes!!
2012. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kb mennyire jön be ez,hogy terhes lesz valaki?
2012. aug. 10. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:
1 éven belül baba van ha valaki végig így "védekezik" és a pár egészséges, lehet gyereke.
2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!