Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Szerintetek mikor teszteljek legkorábban?

Figyelt kérdés

12.-re nem várom,és már nagyon nem várom. Vannak jelek,de ezeket mind mind rá tudom húzni mensi előtti dolgokra is,bár nem hiszem,hogy másfél héttel előtte kezdődnének.

Vettem tesztet,de úgy gondoltam csak vasárnap csinálom meg,10-es érzékenységű,talán akkor mutat valamit.



2012. aug. 8. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
12 én csinalj tezstet 10 es érzékenységűvel elöbb nem érdemes
2012. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vasárnap de legjobb lehet ha hétfőn vagy kedden...

Én csomószor teszteltem feleslegesen, aztán mikor végre pozi lett, elfelejtettem az egészet..csütörtökön kellett volna megjönnie és hétfőn jutott eszembe,hogy tesztelni kellene annyira pozi volt, sokkal jobb volt mint nézegetni, hogy van csík vagy nincs csík...:D


drukkolok...

2012. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes még tesztet csinálni,legkorábban a nem várt napján csinálj egyet.De nagyon szorítok,hogy baba legyen!!! :) addig is vigyázz magadra,és ird meg majd az eredményt :)
2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!