Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy terhességi...

Csináltam egy terhességi tesztet, de nem tudom értelmezni a csíkokat, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Corax Be Sure Direct terhességi tesztet csináltam.

A kontroll ablakban megjelent egy intenzív rózsaszín csík, nagyon halvány rózsaszín háttérrel. Ez elvileg azt jelenti, hogy működik a teszt.

A tesztablakban a nagyon halvány rózsaszín háttéren egy fehér (!) csík látszik.

Ez mit jelent?

A használati útmutatóban azt olvastam, hogy az eredmény akkor is pozitívnak tekinthető, ha a tesztablakban megjelenő vonal halványan látszik.


Mindenképpen fogok másik tesztet csinálni, de ha ebben valaki most tudna segíteni, azt megköszönném!



2012. aug. 8. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet feltölteni?
2012. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. De egy egyértelmű fehér csík van a tesztablakban. Nem tudom, hogy ez "a" csík, vagy a csík helye.
2012. aug. 8. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem jó a teszt, ha fehér vonal van ott.

De lehet, hogy hülyeséget irok nemtudom!

Tényleg ha fel tudnál tölteni egy képet, akkor meg tudnánk mondani!

2012. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia. Ha a kontroll és a teszt ablakban is a csík alatt lévő terület nem fehér hanem rózsaszínes szerintem elázott kicsit a teszted és nem mondhatnám értékelhetőnek.
2012. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Reggel ismételek, aztán meglátjuk.
2012. aug. 8. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett az eredmény! :)
2012. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem rózsaszín vagy piros csík kell legyen, ha a kontroll csík is olyan. ha a kontroll csík piros, a másik pedig fehér akkor a teszt nem jelez semmit, nem értékelhető.
2012. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap teszteltem, szintén totál úgy jártam, mint TE!

De ez a fehér csík sajnos negatívat jelent. Azóta csináltam másik tesztet, más fajtát, de sajnos negatív lett. :(


De azért nagyon drukkolok Neked!

2012. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!