Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhességi tesztet vegyek?

Milyen terhességi tesztet vegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
qupidot.az a legérzékenyebb.az mutatja legkorábban ki a terhességet.sok sikert
2009. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem eddig a Lily vált be, mivel még csak ezt az egyet próbáltam ki. Engem eddig sosem csapott be. 800ft a Rossmannban 2db-os!

2009. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én a Gravi HCG-t szoktam, gyógyszertárban lehet kapni, nem is drága, olyan 7-800 forint. A beágyazódást követő 3. napon elvileg már kimutatja, ugyhogy elég érzékeny!:)
2009. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha már késik akkor tök mindegy ha terhes vagy akkor mind kimutatja ha nem akkor meg egyik se.
2009. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a nemvárt utánni napon a lily kimutatta igaz halványan de rá egy pár napra a gravi hcg tök szép + lett sztem mind a két teszt jó nem hazudik...Sok sikert remélem baba!Megy a drukk!
2009. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a Lily-t használtam, ez a legolcsóbb a Rossmanban. 3 napott késett és ahogy belemártottam azonnal mutatta is a két sötét csíkot :)(Előtte egy párszor az egyet is) Szóval mindig valós eredményt mutatott, szerintem drágábbat nem érdemes venni.
2009. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem is reggeli vizeletből csináltam a tesztet. (előző válaszadó)
2009. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Romedet ajánlom, mind a két terhességnél azt használtam.

Két típusa is van már, bármelyik gyógyszertárban adnak, és olcsóbb is mint a többi teszt.

Tök egyszerű használni is.

2011. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz szét alaposan, van kínálat bőven.

Viszont, amit tapasztalatból tudok ajánlani, az a romed terhességi gyorsteszt és tesztcsíkok.

A tesztcsíkot elég egy üvegcsébe beletenni, amiben friss(reggeli) vizelet van, ez valahogy higiénikusabb - és megbízható!


6hónapos Lara anyukája

2011. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ROMED terhességi gyorsteszt!


Bevált!

2011. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!