Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Mit csináltatok...

Lombikosok! Mit csináltatok másképp a 2. lombiknál, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várnám, akiknek a 2. sikerült! Köszönöm
2012. aug. 8. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A másodiknál beültetés után busszal jöttünk haza /100 km./. Első két nap csak itthon voltam de nem feküdtem utána sokat sétáltunk minden nap!A beülti után 12.napon délben pozitív lett e tesztem!
2012. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:) Én is hallottam, hogy nem kell annyit feküdni!
2012. aug. 8. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam semmit másképp. ET+10. nap halvány pozi teszt volt. Viszont csak biokémiai terhesség lett és elment az 5. héten. (Utólag kiderült, hogy inzulinrezisztencia miatt.)
2012. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia! Sok lombikon vagyok túl, de az elsőnél, végig feküdtem, két embrió lett beültetve, nem tapadtak meg. 2.nál visszamentem dolgozni, és sikerült. (sajnos méhenkívüli lett, de nem a munka miatt) Harmadik fekvés ezerrel, tél volt, kimozdulni sem tudtam a nagy hó miatt, nem is sikerült. Negyedik tavasszal, séta, lazán tettem vettem, nem feküdtem, sikerült. Most megint nem feküdtem, beülti napján több mint 200 km-t kocsikáztunk haza Pécsre, Marcaliban Tescoban bevásároltunk, csak éjjel feküdtem, sétáltam, visszamentem dolgozni, és sikerült. A siker kulcsa persze nem ezen múlik, ezt már bizton mondhatom: nagyon sok mindennek kell összejönnie, szép embriók, szép méhnyálkahártya, és lélekben pozitívnak lenni, de görcsösen semmiképp nem akarni. Ezt sokáig jómagam is "sallangnak" vettem, dühítettek az efféle jótanácsok,most 5 év távlatából, 5 inszemináció, sok lombik, két méhenkívüli és két vetélés után mondom...sok sikert, drukkolok!
2012. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez attól is függ miért kell a lombik
2012. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló. nagyon köszönöm a drukkot!

Sajna az első lombiknál elvetéltem, de igazság szerint nem is hittem benne igazán, mert mindenki azt mondta, h az első általában nem sikerül. 1 hetet feküdtem és utána is nagyon óvtam magamat, mégis elmentek a babák. Az általános tapasztalatok alapján viszont neked lehet igazad, h vigyázni kell magunkra, de ugyanúgy élni az életet! :)

2012. aug. 10. 10:46
 7/11 A kérdező kommentje:
5. válaszoló! A párom miatt kell sajna, mert kevés a kiskatona!
2012. aug. 10. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
és azt kivizsgálták miért kevés neki?
2012. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, voltunk mindenféle vizsgálaton /hormon, genetika, stb/, de mindent rendben találtak. Az talán egy ok lehet, h későn szálltak le a herék!
2012. aug. 10. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen az valóban olyan gond amin nehéz javítani. D vitamin szintje rendben van, mert annak a hiánya nagyon gyakori és nagyon ronthatja a sperma mennyiséget és minőséget.
2012. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!