Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen, esetleg megtört...

Létezik ilyen, esetleg megtörtént valakivel?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valakinek csak 6. héttől mutatta ki a teszt a terhességet. Járt már valaki így?
2012. aug. 9. 10:27
 1/6 anonim válasza:
szia sajnos nem tudom lehet h csak később ágyazodott be?passz mondjuk én nem vártam meg h megjöjjön a mensim még azelőtt csináltattam tesztek és kimutatta egyből 8 hkm Boldog babavárást neked!!!!
2012. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyan nem történt meg (nekem a 4 hét végén-5 hét elején mutatta ki),de itt sokat olvasgatok és igen van olyan!
2012. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a nem várt után 2 héttel teszteltem, akkor még nem mutatta ki, utána többször megismételtem, és legelőször csak az 5. héten lett pozitív. De azért ez nem túl gyakori, de előfordul. Próbálj ki többfélét.
2012. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó. Kicsi zavaros amit írtál. Ha nemvárt után 2 héttel teszteltél először, akkor már 6 hetes voltál, akkor hogy érted hogy először az 5. héten mutatta ki?

Amúgy ez leginkább akkor lehetséges, ha később fogant a baba.

2012. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nekünk most nem jött össze a baba, ez biztos. Csak furcsa, hogy van akinek, 5-6 héttől mutatja ki, de elhiszem hogy van ilyen. Csak kíváncsiságból érdeklődtem. :)
2012. aug. 9. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs félre gépeltem, 7-et akartam írni.
2012. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!