Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már van két fiam és majd...

Már van két fiam és majd szeretnénk egy 3. babát, de az égész család ellenzi, mit tegyünk? Nem akarunk senkivel össze veszni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magasról tojjátok le őket. Nehogy már bárki más döntsön ebben mint az apuka és az anyuka. Hülyeség! Majd észreveszik ha a 4. hónapban vagy aztán kész.
2012. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag nem függtök a családtól, nem az ő segítségükre építetek, hogy mondjuk vigyáznak majd a gyerekekre, és nem a családdal éltek egy fedél alatt, akkor nem hiszem, hogy bárkinek is lenne beleszólása.
2012. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Először is ez a ti családotok, más legfeljebb elmondhatja a véleményét, na de ellenezni?


Úgy tegyetek, ahogy érzitek, (szerintem kevés 2 gyerek). Aki ezért megsértődik, az meg is érdemli.

2012. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
NE! foglalkozz senkivel,csak magatokkal! Ha szeretnétek vállaljátok be!! Mi is két fiú után bevállaltunk még egyet(fiú lesz), volt aki döbbenten nézett, volt aki helyeselt. Kaptok majd hideget is meleget is,de ne törődj vele! Sok sikert! 40+1hkm.
2012. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, ugyanezt mondom, amit az előttem szólók: SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ! Ti akarjátok, kész. Ti nevelitek fel, akkor ne szóljon bele már senki! Ha meg másra hallgattok, leéltek úgy egy életet, hogy vágyakoztok, aztán meg már kifuttok az időből, és erre fogtok emlékezni, hogy akartunk mégegyet, de senkinek sem tetszett, ezért nem vállaltuk? Ugyanmár!

Én a saját anyámnak ellentmondtam! Az én életem, nem?

Ha nem lennék cselekvő- és döntés képes, akkor gondozó otthonban lenne a helyem, nem a két lányommal meg a férjemmel otthon...Ez esetben meg hagy döntsem már el én, meg a férjem!

2012. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ellenzik?
2012. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Férjem is azt mondja,hogy ne foglalkozzak velük,de azért rosszul esik....mért szólnak bele,mert szerintük ebbe a világba 1 gyerek is sok a 2.-at is csak a 20. héten mondtuk el...
2012. aug. 11. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ellenzik?


Ha nem függtök szülőktől, külön éltek, nem kell vigyázniuk a gyerekre, ha nincs kedvük épp, és nem szorultok rájuk anyagilag, akkor ne foglalkozz velük.

2012. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
#5 vagyok: nna ez az a mondat, amire én mostmár ölök! Tán pont tegnap, vagy azelőtt egy hasonló kérdéshez leírtam már, hogy milyen világba? könyörgöm! a háború alatt vígan felneveltek 4-5-6 gyereket, pedig akkor aztán semmi nem volt, a mostani világhoz még csak hasonlítani sem lehet!!!
2012. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen....furcsa emberek vannak és nem függünk senkitől csak valami furcsa gondolkozásuk van a férjem családjába nem divat a nagycsalád a mamája sírva fakad,de nem jó értelembe...:( elvileg már szereti öket
2012. aug. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!