Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 39 éves nő vagyok,9 éve...

39 éves nő vagyok,9 éve vagyunk a párommal. Igazi családot szeretnék vele, tehát egy közös gyereket. Ő nem igazán akarja, próbáltunk erről beszélni, de mindig hárít, most már a szexet is hárítja. Elhagyni nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy egyre jobban futsz ki az időből.
2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

El kell döntened, hogy mit/kit akarsz jobban, a párodat vagy pedig gyereket, mert az idő (el)megy. 40 felett már egyre nehezebb egy nőnek gyereket vállalni.

Ő egyébként miért nem akar gyereket? Van már neki korábbi kapcsolatból?

Azt írod, nem akarod elhagyni. Akkor ez azt jelenti,hogy inkább őt választod, és akár örökre lemondasz a gyerekről érte? Szerintem ezt a kérdést kell magadban megválaszolni és tisztázni, és akkor tudni fogod, mit kell tenned.


Azt semmiképpen nem javaslom, hogy átverd, azaz azt mondod, védekezel és közben nem, hátha "becsúszik" a gyerek véletlenül és ezzel kész helyzet elé állítod. Én az egyenes megoldások híve vagyok.

2012. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Kissé gyakorlatlan vagyok még itt az üzenetek kezelésében, ezért privátba küldtem a válaszomat. A lényeg az volt, hogy ha elhagynám a gyerek miatt, és mégsem jön össze, akkor fölöslegesen okozok fájdalmat magunknak. Mire másik megbízható társat találok, már úgyis kifutok az időből. Az egyetlen megoldásnak azt látom, ha megváltozik a véleménye. Tudom, hogy beszélnünk kellene, de már azt sem tudom, hogy mivel érveljek. Az biztos, hogy egyenlőre csak a saját szemszögéből látja a dolgokat, pedig jó lenne, ha az én helyembe is be tudná magát képzelni. Nem?
2012. jan. 2. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Privátban írtam, első vagyok. Érvek? Hogy ketyeg a biológiai óra, neki is, akkor is, ha ez nem tudatosul most benne.
2012. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Korábban kellett volna erről beszélnetek, nem most, mikor már alig van idő arra, hogy gyereked legyen. Ha korábban is az volt a véleménye hogy nem akar gyereket, akkor hiába erőlködsz, nem fog megváltozni a hozzáállása. Ő nem így képzeli el az életét, és ezt neked tudnod kellett volna, mikor őt választottad.


Ha már szexre sem hajlandó, valószínűleg attól fél, hogy akaratlanul apává teszed. Nem hiszem hogy változni fog a véleménye, vagy beletörődsz hogy nem lesz gyereked tőle, vagy másik pasit keresel.

2012. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!!igaz én még csak 30 leszek most ebbe a hónapba de elmondom náluk hogy is volt!!mi is 9 éve vagyunk együtt!!pár hónapja próbálkozunk a babával!!eleinte hiába kérdeztem a páromat ő mit akar nem igazán válaszolt!!már elegem lett és konkrétan rákérdeztem!!én akarom te hogyan akarod!!és végre kinyögte,hogy ő is akarja!!meg látta rajtam,hogy engem érdekel ez a téma és ,hogy nagyon megvisel hogy nem jön össze!!közbe sógornőm terhes lett így szerintem ez is befolyásolta a döntését!!engem nagyon megviselt,hogy neki hamarabb lett babája mint nekünk!!meg idegesít,hogy mindjárt kifutók az időből!!netti!!
2012. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!