Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Későn volt az ovulációm? Így...

Későn volt az ovulációm? Így van esélyem babára?

Figyelt kérdés

[link]

Későn volt az ovulációm,ez gond lehet?A görbém jól alakul,vagy reménytelen?2 hét múlva megyek nődokihoz(most nyaral),megemlítsem neki a diagramomat?Vigyem magammal,ti hogy szoktátok?Még tapasztalatlan vagyok :S Köszönöm előre is!


2009. júl. 21. 14:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 27-28 naposak.
2009. júl. 21. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mindig a 20.nap környéké van mostanában az ovulációm, mint most neked. Ettől nyugodtan lhetsz terhes, csak annyi, hogy a nemvárt napja ugyanígy eltolódik. Tehát tesztelni a 32. nap környékén van csak értelme. Én a diagrammot magamnak vezetem, és nem vittem az orvoshoz soha. Sokan viszont elviszik, és megmutatják. Ez egyénfüggő szerintem. A görbéd eddig jól alakul. A kérdés, hogy fennmarad-e a hőd. Ha fennmerad, akkor jó eséllyel vagy babás. Az én görbém ilyen:

[link]

Tehát, ugyanúgy volt az ovum, mint neked, csak nekem egy nappal hamarabb. Én kedden fogok tesztelni. Szerintem akkor már te is megpróbálhatod. Sok sikert és pozitív tesztet!

2009. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Szorítok neked,hogy baba legyen:) Már mi is nagyon szeretnénk egy kisemberkét.A görbém azért "aggaszt" egy kicsit,mert olvastam már annyi mindet és össze kuszálódtam.Sárgatest elégtelenségtől a hormonzavarig mindent ...
2009. júl. 21. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok!Ne izgulj, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Reméljük, hogy nem lesz semmi gond, és egy egészséges kisbabád lesz! Majd írd meg az eredményt! Drukkolok mind kettőnknek!:)
2009. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a 18-19-20. nap körül szoktam ovulálni. A ciklusaim pedig 30 naposak (nekem nem jött be az a 14 napos dolog :) ), bár most 26 napra megjött. A doki soha nem tartotta ezt a dolgot problémának. Lehet, hogy most a meleg is rádolgozik a szervezetedre! Kitartás. A doki majd elmondja, hogy mi a helyzet!
2009. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy ismét írtál:)Apuka csalódottabb lesz,mint én,ha nem lesz baba.Majd jön,amikor úgy érzi,én türelmesen várom.Bár már nagyon babáznék:)Szorítok,hogy legyen nálatok is bébi és természetesen a "2."válaszolómnak is.Majd megírom,hogy mi lett,remélem jó hírrel várjuk majd egymást:)Nekem most az a furcsa,hogy mensi előtt 4-5 nappal szoktam barnázni,most nem.De nem élem bele magam semmibe.
2009. júl. 21. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!