Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. -én lesz ovulációm a...

21. -én lesz ovulációm a ciklus.hu szerint. Mikor érdemes szeretkeznünk a párommal, hogy esélyem legyen babára?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

minden nap, vagy minden másnap az egész hónapban.. van amikor egy nönek két peteérése is van egy hónapban, a második tüszo az elsovel együtt távozik, ha nincs egyik sem megtermékenyítve..

tudományosan bizonyított, hogy a friss sperma jobb a megtermékenyítéshez, ezért nem árt legalább két naponta "üríteni" a férfinek..

legnagyobb esélyed a teherbe esésre akkor van, ha állandó jelleggel jelen van friss sperma.. ehhez pedig hancúrozni kell :)

egy petesejt kb 5 napig megtermékenyítheto, 3 nappal tüszorepedés elott, és még 2 nappal utána..

2011. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hasznos választ adtál:)
2011. júl. 17. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
az én nőgyógyászom meg azt mondta, hogy ne legyünk olyan gyakran együtt, csak max. 2-3 naponta!
2011. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostanában csak úgy szoktuk, előző (első) hónapban minden nap csináltuk pé alatt...
2011. júl. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!