Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vas-ra NEM VÁROM. Pé után 1-2...

Vas-ra NEM VÁROM. Pé után 1-2 nap éreztem, hogy a jobb pf szurkálgat, van hogy a bal. A munkahelyen (jelzem direkt nem erőltetem magam) de éreztem, hogy fájdogál a méhem környéke, mintha meg akarna jönni! Ez lehet baba vagy tényleg a mensim csap be?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is pár nagy levegő és nyugi! Ma már kedd van, tehát vagy megjött vagy nem. ha megvan, jó lenne ha hőmérőznél minden reggel, mert a ciklus végén ha terhes vagy, állandó marad a hőd, ha nem, leesik pár tizedet, és12 órán belül megjön. Ez a legjobb tanácsom, és sok sikert!
2009. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval,próbálomok,nyugodt vagyok.Tehát akkor még van reményem?Holnap reggeltől hőmérözés,vasárnapig?
2009. júl. 21. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkot még csak most vasárnapra nem várod?(26.-ára) Mert akkor már most vasárnapig nincs értelme nagyon a hődet nézegetni. Inkább próbáld kicsit elterelni a figylmed, és ha nem jön meg a jövőhétig, akkor tesztelj. A tünetek lehetnek a baba miatt, de még nem egyértelmű. Ha már késik, akkor tesztelj, és kiderül. Drukkolok!
2009. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van esélyed babára de ez még nem 100% hogy az is lesz.

Nyugodj meg ha az úgyis megtudod ha meg nem akkor is fölösen idegeskedsz. De ha terhes vagy a stressz árt neki.

Szurkolok hogy babás légy.

2009. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,persze megpróbálok nyugodt lenni,csak nagyon vágyom már rá,próbálok inkább "egészségesen" nyugtalankodni,ha mégsem jött össze most akkor meg igyekszünk legközeleb összehozni.Soha nincs elveszve minden.Mégegyszer köszi nektek!
2009. júl. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!