Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik köldökön keresztül...

Létezik köldökön keresztül történő petevezeték átfújás?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm állítja, hogy neki ezt csinálták.
2009. júl. 21. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2009. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudtommal nem létezik. Nekem is van egy ismerősöm, aki mondott ehhez hasonlóan nem létező dolgot, ő azt állította, hogy a babája meg volt fordulva a hasában, és az orvos szülés előtt benyúlt és megfordította. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Gondolom persze a sok fájdalomcsillapító miatt mondott ilyet, de a mai napig állítja, hogy ez történt.
2009. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem kimondottan átfújás,de olyasmi.Laparoszkópia a neve.Az én orvosom ezt ajánlotta nekem,mert ez modernebb eljárás mint a hsg és nem is fájdalmas,mert mély altatásban végzik. Köldökön és mellette ejtenek kis lukat,ahol egy vékony kamerát vezetnek be és "körbenéznek odabent",h rendben van e minden. Ha ne adj Isten baj lenne odabent,akkor egyből helyre is tudják hozni.Cisztákat is általában ezzel az eljárással távolítják el.
2009. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a hsg (vagyis inkább este otthon a görcsök), de inkább kibírom, minthogy altassanak. Annyira nem gáz az, mint ahogy mondják vagy sokan gondolják!!
2009. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:58 jol mondja, csak a laikusok akik nem az eü-ben dolgoznak ugy hivják, hogy köldökön valo mütét.. de nem az, csak ott elytenek egy kis nyilást:)

hihi

ez jopofa

amugy neekm is lesz köldökös átfuvásom szept-ben hihi

2009. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!