Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átfújatásról...

Petevezeték átfújatásról szeretnék bővebben kérdezni?

Figyelt kérdés
Decemberben megyek petevezeték átfajatásra,szeretnék tapasztalatokat gyűjteni,hogy fog történni,mennyire fájdalmas.Annyit tudok hogy 1napos bent létet igényel,de elaltatnak?Légyszi aki volt már ilyenen leírná a tapasztalatait?
2011. okt. 29. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt,de más azt mondta,hogy neki nem fájt.Olyan,mint egy nagyon erős mensis görcs,mint a vajúdás.Főleg ha el is van záródva a petevezeték,akkor még inkább fáj.Én 3 napig voltam bent,az elsőn befeküdtem,másodikon megcsinálták,harmadikon hazajöttem.A TB így írja elő,így támogatja csaj a vizsgálatot.Altatás nem volt,kaptam vmi kis bódító injekciót,előtte,utána egy darabig nem lehetett inni.Az egész megvolt kb. negyed óra alatt,maga a vizsgálat kb. 5 perc volt.Kellemetlen,de simán ki lehet bírni.
2011. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja,és utána egy kicsit véreztem,de görcsök már nem voltak.Barinőmnek viszont egész éjjel görcsölt a hasa utána.Amúgy ő azonnal teherbe esett utána(sokan így vannak vele).
2011. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi...annyira félek töle,de gondolom ez semmi ahoz képest,hogy mennyi nő min megy át.
2011. okt. 29. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle,tényleg nem egy nagy cucc..Csak akkor kellemetlen,mikor nyomja be a cuccot a doki,utána rögtön elmúlik,ez csak pár másodperc,ki lehet bírni a fájdalmat!Ha magától nem ad az orvos(nekem sem adott volna),akkor kérj te is egy bódító "koktélt",akkor kicsit tompább leszel,és a szorongásod is elmúlik.
2011. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most kellett volna mennem október 7-én,de megmondom őszintén,én megijjedtem :D

El is halasztottam,hogy majd decemberben megyek,2-án.És mivel ezzel voltam elfoglalva,hogy jajajajjj,mi lesz decemberben,így háttérbe szorult a teherbeesés.És most 7 pozi teszttel gazdagabban vagyok boldog kismama:)Elvileg 12-én estem teherbe:)Szóval gondolj sokat az átfújásra,és közben hátha megtörténik a csoda :))))

2011. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja volt, de altatásos laporoszkópos. Semmi fájadalmat nem éreztem utána, csak annyi, hogy húzodott a két seb a hasamon. Ne aggódj...
2011. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Talán valakinek hasznos lehet.Menete, fertőtlenítés, katéter felhelyezése a méhszályon keresztül a méhbe, minimális feltöltés folyadékkal--nem lehet érezni, nem fáj. Ezt rögzítik a combodhoz, hogy el tudj sétálni a rötgenbe. Ott folyadékkal töltenek fel, közben az orvos nézi a monitoron a folyadék áramlását, ezt sem érezni, nem fáj. Leengedik a folyadékot, kiveszik a katétert.. ez sem fáj, nem is lehetett érezni. Kapsz egy adag vattát a lábad közé. Majd mész vissza a dokihoz az eredményért. Nekem nem volt átjárható, de a vizsgálat azzá tette :-) . Kaptam gyulladásra antibiotikumot is. Majd aznap vérezgettem egy pici, másnap már csak barnázgattam, harmadnapra meg már semmi nem volt. A házasélet megkezdhető, ha elmúlik ez a maszatolás. De az viszont fáj egy kicsit!...
2014. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!