Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátnőmnek menstruációja...

Ha a barátnőmnek menstruációja van és a végén beleélveztem akkor nagy gáz van?!

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
elég nagy gáz. igaz h állitolag kisebb az esély, de kit érdekel, ha megvan rá az a pici esély is h terhes legyen? nem védekezési mód menstruacio alatt szexelni. főleg nem óvszer nélkül, mert ugy még fertőzéseket is elkaphat a baratnod.
2009. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Igen, nagy gáz van a menstruáció nem mentesít fel a védekezés alól igaza van az elöttem szólónak hogy kisebb az esély de ez kit érdekel hogyha az a kis esély is megvan rá hogy terhes legyen. Lemerem fogadni hogy fiatalok vagytok még...


Az én tudomásom szerint a menstruációs vér nem hordoz magában semmi féle fertőzést hogyha valaki egészséges és higénikus.

2009. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem a menstruacios vérre gondoltam a fertőzésekkel kapcsolatban, hanem ilyenkor könnyebb a lánynak elkapni fertőzéseket. ezért sem ajanlott akkor medencére menni amikor megvan.
2009. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy gáz van. Igaz kisebb az esély a terhességre de attól nem 0 vagyis teherbe eshetett. Meg persze elkaphatott valami szép kis fertőzést is. Ha nem akartok gyereket jó lenne ha venne be 72 órásat. Az a biztos.

fertőzés miatt egyelőre csak reménykedni tudtok.

2009. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gáz csak akkor van, ha beteg lesz valamelyikőtök,a terhesség majdnem kizártnak mondható, menstruáció alatt ugyan lehet peteérés, tehát nem zárható ki, de ez iszonyúan ritka, szóval szerintem felesleges a sürgősségi tabletta, azzal csak tönkreteszi a hormonrendszerét, nem is kicsit. Jól írta, aki arról beszélt, hogy egy nő ilyenkor könnyebben kap el fertőzéseket, ezért nem ajánlott a strand sem. Gondolom azonban ha ti már szexeltek, akkor bíztok egymást, nem csaljátok meg egymást, tehát valószínű tudnál róla, ha te vagy a barátnőd betegek lennétek, illetve valószínűleg tisztán álltok neki szexelni :) Szóval nyugalom, semmi baj sincs :)
2009. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A spermiumok általában 2-3 napig élnek, de elélhetnek akár 8 napig is.


Tegyük fel, hogy a barátnődnek ez a vérzése 4. napja. A spermiumok bejutottak a petevezetékébe,és ott még egy hétig elélhetnek. Ami azt jelenti, hogy ha a barátnődnek a 4. és a 11. nap között bármikor tüszőrepedése van és kiszabadul egy érett petesejt, akkor megtermékenyülhet.


És van ilyen. A kolléganőm a ciklusa 9. napján esett teherbe.


ha nem akartok babát, akkor MINDIG VÉDEKEZNI KELL! Vérzés alatt is.

2009. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tömören: én pont egy ilyen alkalommal lettem várandós....mondjuk én már alig vártam hogy összejöjjön a baba.
2009. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen lehet, bár kisebb az esélye.spontán peteérés bármikor előfordulhat, akár egy heves orgazmustól.
2009. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdés döntsék el hogy 72 órás tabi és egy kis hormonzavar vagy egy nem kívánt terhesség és egy abortusz.
2009. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!