Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 7-én múlt el a...

Augusztus 7-én múlt el a menzim. És 10-én együtt voltunk a párommal. Teherbe eshettem? Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet igen lehet nem!!kiderül a hónap végén ezt igy látatlanban nem lehet megmondani
2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olvass jobban utana a terhessegnek... 2 nap utan meg be sem agyazodott!!! majd ha kimarad a mensid akkor kiderul hogy teherbe estel e.
2012. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teherbeesésre a legnagyobb esély peteéréskor és előtte 1-2 napig van.Nem hinném hogy menzes után 3 nappal volt peteérésed.De persze nem lehetetlen.Ha nem jön meg sikerült,ha megjön akkor sajna nem.
2012. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem esély van, bár kevesebb, mintha ténylegesen peteéréskor vagy előtte 1-2 nappal v. utána vagytok együtt.


[link]


Olvasd el ezt, e szerint akár 5-7 napig is élehetnek a hímivarsejtek, és ha voltak ilyenek, akkor megeshet, ha csak a 14. napon volt pl peteérésed. Drukkolok neked!


#2-esnek meg üzzenném, hogy ő meg a kérdést olvassa már el figyelmesebben...

2012. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!