Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer elhagyása után...

Gyógyszer elhagyása után meddig normális, hogy nem áll be a mensi? Első hónapban nem jött meg, másodikban 1 napra nagy késéssel. Lehet így teherbe esni vagy jobb ha orvoshoz megyek? Meddig maradhat ez így?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajna, van akinek 3 hónap, van akinek 1 év. :(

Nekem 2szer nem jött meg tabi nélkül, harmadszorra meg a baba jön... :-)

De ha nem vagy várakozós kedvű, akkor mej dokihoz, valahogy megpróbálja stimulálni az agyadat gyógyszerrel...

2008. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így nem tudom mikor kell terhes tesztet csinálnom... :(
2008. máj. 9. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Miert nem veszel ovulacios mikroszkopot vagy tesztet? akkor tudnad, hogy ovulalsz-e vagy ha terhessegi tesztet vennel akkoris elobb lennel mert ertened miert nem jott meg....

Erdekes ez nekem 2 es fel evi tabi szedes utan siman idoben jott meg. Nem hagytam ki egy "alkalmat" sem....

2008. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más.

Nekem az első hónapban megjött, majd 3 hónapig nem. Aztán össze-vissza.

Elkezdtem szedni az Elevitet, hőmérőztem, figyeltem a méhnyálkát, és összejött a babó elsőre. Úgy, hogy előtte lévő hónapban 50 napos ciklusom volt.

2008. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom hogy 3 hónap mire a gyógyszer kitisztul a szervezetből, ezért nem gond ha nem jön meg rendesen. Én mondjuk már lassan egy éve járok ezzel a gonddal dokihoz... :( Már másodszor hozzák meg gyógszerrel. Elvileg így is teherbe eshetsz, csak egy kicsit nehezebb... Sok sikert nektek!!
2008. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem először megjött ugyanúgy mint gyógyszerrel, aztán bezavarodott, és kb 40 napos ciklusaim voltak. Hőmérőztem, amivel meg tudtam állapítani, hogy van-e és mikor peteérésem, sikerült is a baba 4 hónappal a tabi abbahagyása után, és még szerencse, hogy hőmérőztem, mert ilyen hosszú ciklussal a doki nem tudná elég pontosan megállapítani mennyi idős a terhesség.
2008. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!