Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély? December 16....

Mennyi az esély? December 16. -án hagytam abba a gyogyszer szedést. Mennyi esélyem van arra hogy elsö honapban terhes lehetek? Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 22:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
30%:)
2010. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

köszi

olvastam itt olyanrol aki 3 hét után terhes lett.Tényleg létezik hogy ilyen hamar?

2010. dec. 29. 22:13
 3/40 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Mert ahogy ababhagyod elindulhat egyből a peteérés folyamata. De attól is függ, hogy mennyi ideig szedted, mert ha sok, nagy az esélye, hogy jópár hónapig rendszetelen lesz a ciklusod, lehet nem is lesz sokáig peteérésed. Minden azon múlik, hogy a szervezeted milyen hamar tud visszaszokni a régi kerékvágásba. Úgyhogy azt nem tudjuk megmondani, hogy mennyi esélyed van teherbe esni már elsőre.
2010. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
köszi....azért belehuzunk a dolgokba....
2010. dec. 29. 22:53
 5/40 anonim ***** válasza:
Ok. :) Aztán majd meglátod, hogy jön meg. Azzal nem ártasz, ha már most próbálkoztok. Amúgy az abbahagyást ne onnan számold, amikor az utolsó bogyeszt bevetted, hanem attól a naptól, hogy a következőt el kellett volna kezdeni. Mert ugye a 7 tabimentes napon még védett vagy, csak azután nem.
2010. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
köszi.doki szerint már a 7 napos "szünetben" sem 100% a védettség,és elméletileg akkor is ajánlott a kiegészitö védekezés.de dolgozunk a babán...
2010. dec. 29. 23:27
 7/40 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. :) Mért kéne akkor kiegészítő védekezés? Én erről még sosem hallottam. Azért van így megalkotva ez a tablettás rendszer, mert véd rendesen, ha rendesen szedik, nem szükséges kiegészítő védekezés. Na mindegy.
2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Off: a 7 nap alatt nem mindenkinek van kedve (gusztusa) osszebujni.

Valasz: peteeres lehet gyogyszer szedese kozben is, ugyhogy a valasz 50%, vagy osszejon vagy nem, ugyhogy hajra, probalkozzatok es sok sikert

2010. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Én írtam a 30%-ot:)

Azért írtam ennyit, mert általában, ha minden oké a férfinál is, megy a nőnél is, akkor ennyi nagyjából az esélye a teherbeesésnek.

Simán összejöhet a gyógyszer abbahagyása után azonnal, főleg, hogy van a ki egyetlen szem kihagyása után terhes lesz, illetve olyan is, hogy tabletta szedése mellett lett az.

Drukkolok, hogy nektek is összejöjjön egyből!

2010. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.tesszük amit tennünk kell,és meglátjuk majd mi lesz.Amugy nögyogyász szakorvos mondta a kiegészitö védekezést,nem én találtam ki.Nagyon alacsonyhormontartalmuak állitolag már a bogyok,és ezért kell.De tényleg köszi a válaszokat.
2010. dec. 30. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!