Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés, de próbált...

Lehet hülye kérdés, de próbálta már megtermékenyíteni magát valaki sikeresen?

Figyelt kérdés
Szóval az jutott eszembe, hogy mi van, ha csak az a gond, hogy nem jutnak fel a katonák a helyükre, mert esetleg nem elég gyorsak. Mivan, hogyha pl. fecskendővel fel lövünk belőlük? Tudom, hogy nem sokáig élnek levegőn, de valamennyi csak életbe marad, ha gyorsan feljuttatjuk őket nem?
2012. aug. 13. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Hű hát én még ilyenről nem hallottam, de próba szerencse!Próbáljátok meg hátha!:)Én szorítok!!
2012. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem elég gyorsak, akkor úgy nem lesznek gyorsabbak!


Egyébként ha vmivel megnyomorgatod a katonákat, akkor meghalnak, vagy ha mégsem, megsérülnek, és lehetséges, hogy beteg baba fog foganni! És mint mindenki, te sem szeretnél beteg babát, tehát futás lenne elvetetni! Szerintem ki se próbáld!


Ne haragudj, nekem ez a véleményem. Én meg értelek, hogy nagyon vágysz egy babára, de hagyd inkább a természetre!

2012. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is ez lehetetlen. Ha ilyen egyszerű lenne nem kellene hozzá egy orvosi csapat, mikroszkóp és társai.
2012. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nyugodtan kipróbálhatod, nem gondolnám hogy emiatt beteg lenne a baba :D
2012. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Volt már rá példa a világban. Két nő, plusz egy barátjuk, a barát kispohárba "ügyeskedte" a spermát, az egyik csaj meg vékony csővel plusz fecskendővel beinjekciózta a másik csajnak. 4. alkalomra összehozták.
2012. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem is eszembe jutott ez a lehetoseg mikor nem jott pssze a baba:) de aztan a kovetkezo honapban megfogant a kislanyunk:)

Francia bulldogjaink vannak, ok nem kepesek megtermekenyiteni a szuka kutyat, ezert ossze kell gyujteni es befecskendezni a szukaba az ondot. Csak igy lehet oket tenyeszteni :)

Ha naluk sikerul, szerintem meger egy probat, bar en csak agyban jatszottam a gondolattal, nem hiszem, hogy megvalositottam volna:) sok sikert!

21 hetes kismami

2012. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ki pontozott le és miért?
2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
5letnek nem rossz de szerintem többet ér ha olyan pozban csináljátok:pl hátulrol hogy minél mélyebre bejussanak és aztán felrakod a labaid vagy gyertyaállásban vársz (még ha hülyén is hangzik) hogy rásegitsd a kiskatonákat hogy minél előbb elérjék a célt mert szerintem igy sokkal több marad életben
2012. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok! kíváncsi voltam a véleményekre tényleg, de látom eléggé megoszlik :)hát én azt mondom próba szerencse, abban biztos vagyok, hogy beteg baba nem lesz belőle, hiszen ha annyira megsérülne a katona, meg sem tudná termékenyíteni a petesejtet nem?
2012. aug. 14. 09:18
 10/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok engem is lepontoztak de nem igazán értem hogy miért.... Miért ne próbálhatná ki? A legrosszabb esetben nem lesz terhes és kész... Nem értem miért kaptam 0 %-ot...
2012. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!