Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az5-én beteg lettem...

Horváthné Noszlopi V kérdése:

Mitől van az5-én beteg lettem barna folyásom volt 2naoig utána 1és fél napig véreztem és azota is barna folyásom van! Mit csináljak most! Mi ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
menny orvoshoz
2012. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Már többször válaszoltam Neked, így emlékszem lombik beültetésed volt! Első körben azonnal tesztelj! Nem akarlak megijeszteni, két méhenkívülim volt. Lombikból. elsőnél tesztelés napján negatív teszt, Utrogestant abbahagytam, kevés vérzés, majd barnázás volt, elmentem a dokimhoz, azonnal néztek vérből hcg-t ,magas lett, megtalálták a jobb oldali petevezetékben az akkor már 9 mm-es petez)sákot, bevérzett a kürt, azonnal megműtöttek, kivették a petevezetékem. Most két hete műtöttek megint, két év után lombikkal(3 babát kaptam vissza) a bal oldali petevezetékem megrepedt,kiderült, újfent méhenkívüli lettem, sajnos itt már erős vérzés,(előtte barnázás) és iszonyat alhasi késszúrásszerű fájdalom kísérte, bár elejétől pozitív volt a teszt. Tényleg nem ijesztgetni akarlak, de tesztelj, ha pozitív, azonnal orvos!!!!
2012. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy, voltál orvosnál? (utolsó válaszoló vok)
2012. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia igen voltam dokinál és azt mondta nincs semmi bajom majd elmúlik!
2012. aug. 18. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!