Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lesz peteérésem?

Most lesz peteérésem?

Figyelt kérdés

[link]


Még elég kezdő vagyok hőmérőzés terén, és nem tudom miért ment le ma a hőm. Ilyen korán lesz peteérésem? A ciklusom ált.29napos.


2012. aug. 14. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ez még nem a tüszőrepedéses időszakod. Holnap tuti feljebb ugrik majd a hőd.
2012. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez így a normális? (mármint hogy lemegy, majd újra fel, és a tüszőrepedés idejénél ismét lemegy)
2012. aug. 14. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várj egy-két hónapot,mert a peteérés általában csak utólag látszik a görbéken!!

A pár hónap meg elég arra, hogy legyen valami képed a saját ciklusod működéséről!

Ha ez az első görbéd, akkor várd meg mi történik!

Vagy próbál LH tesztet is csinálni mellé, úgy pontosabb képet kaphatsz.

De tény, hogy tényleg nagyon leesett a hőd, de magasabbra kellene ugrania pár nap múlva, mint a kezdő értékek!

Ez pedig majd csak utólag fog látszani!

De azért az nem árt , ha összebújtok a pároddal!! :)

39hkm

2012. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, bújjatok csak össze, max. sikerülni fog, ha tényleg most van peteérésed, de még mindig fenntartom, hogy korai lenne a peteérés, kb. még egy hét...
2012. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!