Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha normális a ciklusom (ált.28...

Ha normális a ciklusom (ált.28 napos) akkor is jó lesz a Closti? Nem tudom, hogy szokott-e lenni peteérésem, nem nézte a doki.

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk. A ciklusaim eddig rendben voltak,azt leszámítva,hogy nagyon erősen görcsöltem.Meg az utolsó két menses előtt 1-2 napig barnáztam. De ennyi, amúgy rendben vagyok.

Fog hatni a closti?



2012. aug. 10. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fog hatni!

De kivizsgáltak előtte? Doki írta fel a clostit?

Miért nem néztek peteérést?


Nekem is 28 naposak a ciklusaim, és a clostitól 9 db petém lett 1.hónapban és 6 db a második hónapban

2012. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A nődokim írta fel.Most váltottam orvost,mert az előzőnek hiába mondtam,hogy már 2 éve nem jön össze a baba, ő nem tett semmit. Ez az új doki,meg egy általános vérvételt csinált+megvizsgált és rögtön a Clostit írta.

Nem mondta,hogy menjek vissza UH-ra megnézni a tüszőket.

2012. aug. 10. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes az új dokid is. Azért 2 év után alaposabban ki kéne vizsgálni, nem csak egy általános vérképet nézni, és nem egyből clostival tömni az embert. Hormonokat nem ártana ellenőrizni, van-e peteérésed stb. Párod sem lett még kivizsgálva? Mert ha pl. az ő fickóival van gond, akkor te hiába szeded a clostit.
2012. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Clostitól lettem terhes, azóta már meg is született a babám, 11 hónapos.

Nekem azért írta fel a doki, mert a fogamzásgátló abbahagyása után nem jött meg hónapokig. Voltam vérvételen, kivizsgáláson. Nem volt peteérésem. Gyógyszeres úton meghoztuk a mensesem és az 5 napon kellet elkezdeni a gyógyszer szedni. Már nem emlékszem, hogy hány napig és mennyit, azt tudom, hogy csak felet kellett bevenni. Peteérés környékén visszamentem UH-ra és volt érett tüszőm. Mondta is a doki, hogy most akkor hajrá. :)

Mi pedig minden nap rajta voltunk az ügyön. :)

Egyébként meg azt hogy peteérésem van, éreztem. Ilyenkor nagyon enyhén görcsölt a hasam és tojásfehérje állagú, szerű folyásom volt. Na ha Te is ezt tapasztalod, akkor tuti peteérésed van.

Én szerencsével jártam, mert rögtön az első gyógyszeres kúra alkalmával teherbe estem.

Remélem Te is szerencsével jársz! Egy a lényeg, ne görcsölj rá!!!!

2012. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
keress másik dokit. a clostinak így nincs értelme, lehet anélkülis van péd és más a gond, sőt a closti alatt is többször kéne uh-ra menni.
2012. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, mert nem akart össze jönni a baba. A 2. kúrában nem jött meg, csak pecsételtem fél napig. Alig lehetett vissza állítani a hormonjaimat. Pedig a ciklusaimmal nem volt az elején gond. Lehet hogy be vállik, de lehet, hogy rosszabb lesz. De siker nincs tét nélkül.
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Closti előtt normális nőgyógyász csináltat teljes hormonképet, ettől függetlenül simán lehet, hogy enélkül is jó lesz nálad. Csak így egy kicsit lutri, mert az is lehet, hogy nem lesz hatása. Ha nincs eredménye, menj másik orvoshoz, aki csináltat rendes meddőségi kivizsgálást.
2012. szept. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!