Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas (volt) a prolaktinom,...

Magas (volt) a prolaktinom, eddig Bromocritpint szedtem, de mivel normalizálódott az orvos a Mastodynon cseppeket tanácsolta. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is szedem a mastodynon cseppeket 4.hónapja elotte mással nem is probálkoztam. Mivel homeopátiás szer nálunk recept nélkul is kapható és nem terheli hormonokkal a szervezetet gyogynovényes alapanyagu. PMS tuneteim voltak 2 hétig pé után egyre elviselhetetlenebbul fájtak a melleim, megduzzadtak szinte csomosnak éreztem, végtagfájdalmak ezenkívul hihetetlenul fáradt voltam. 2. hónap után kezdtem érezni hatását mára szinte az osszes tunet elmult még a kedvem is jobb lett. Dr.Hamvas foorvos azt ajánlotta szedhetem nyugodtan akár 1 évig is és O is kiváló szernek tartja. Hát remélem továbbra is segíteni fognak a cseppek és hamarosan bekoltozik hozzánk is a gólya:o)Szerintem szedd bátran én csak ajánlani tudom.
2009. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is sikerül a baba!Bromocryptin mellett teherbe estem, de sajnos elhalt a terhesség...remélem most összejön és meg is marad a pici
2009. júl. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!