Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Bálint Balázs szülész-nőgyó...

Dr Bálint Balázs szülész-nőgyógyászt ( Szent Imre Kórház Bp) milyen orvos? Minden tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam a magán rendelőjében, ahová UH-ra mentem. Elviselhetetlen tömeg volt, csokorban lógtak egymáson a nők és a kísérő Apukák. Mikor szültem (nem nála) volt bent nálam vizitelni. Szimpatikus volt, de nekem túlságosan nők kedvence típus.
2011. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor néhány hetesen vérzéssel bementem a kórházba ő volt ügyeletben. Csak azt tudta megállapítani, hogy nincs baba (elküldött UH-ra, a szonográfusnál kiderült, hogy méhen kívül van). Nagyon megértő és kedves volt, még a kezem is megfogta úgy vigasztalt. Akkor és abban a helyzetben maximális emberséget tanúsított.


Emiatt én is azt gondolom, hogy elég népszerű lehet, bár többet nem találkoztam vele.


38 hkm

2011. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon jó orvos, emberséges, az apukája vére csörgedezik az ereiben, sokat tanult tőle, de lehetetlen bekerülni hozzá, annyi páciense van
2011. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem is szülhetek nála,de én is az Imrében szeretnék szülni,21.kerületben lakom ami elég messze van az Imre kórházhoz!Felvennének szülés előtt ha megbeszélném az egyik orvossal,már szülés előtt.Hogy ne vajúdva kelljen átutazni a fél várost?

(Nincs autó)

2011. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok biztos benne, konkrétan annyira tele vannak a szülészet állandóan, hogy engem veszélyeztetett terhesen a patológiára fektettek, a másik kismamát a szemészetre, mert nem volt hely. A szemészet és a patológia egy folyosón van. Bár jó pénzért elképzelhető, hogy meg tudják oldani, nekem a saját fogadott dokim nem tudott megfelelő helyet szerezni nekem.
2011. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kb mennyi idős a doktor Úr?
2011. júl. 30. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
41 éves
2011. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kösz,sajnos nem vállalt el:-(((
2011. aug. 2. 08:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


A sok kismamájára hivatkozott? hogy lehet akkor hozzá bekerülni? :(


(én vagyok a méhen kívülis. Vidéki vagyok nem érintett, csak kíváncsiság)

2011. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,azt mondta sok a kismamája,nem vállal újabbakat.Pedig a magánrendelőjébe jártam volna. Nem igazán értettem,amit írtál méhen kívüli a terhességed,de akkor hány hetes vagy?
2011. aug. 2. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!