Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megjelent a bugyimon egy...

Ma megjelent a bugyimon egy barnas nagyon keveske folt, nagyon megijedtem, mert a menszeszem csak augusztus 24en nem kellene megjojjon. Junius 25-junius 30ig volt az utolso menszeszem idopontja. Mi tortenhet most velem, miert barnazok?

Figyelt kérdés

Kerlek irjatok valaszokat...

21 eves vagyok,es probalkozunk mar baba ugyben..most van a 3. honapunk....es a menszeszem se korabban,se kesobb nem szokott jonni..altalaban pontos.(van hogy 1 (egy) napot "kesik")



2012. aug. 14. 13:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
JuLius az a junius.... :s elirtam....
2012. aug. 14. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez a legkönnyebb, hogy utánanézés helyett egyből ugrunk, és tesszük fel a kérdést.

Ha vetted volna a fáradtságot, elég lett volna az első oldalon körbenézni, hogy találj minimum 3 kérdést, ami majdnem ugyanerről szól.


Vagy hamarabb fog megjönni, amit kétlek, mert egy hét azért elég sok, vagy épp peteérésed van, vagy esetleg már a beágyazódás. Ennyi infóból én nem tudok érdemi választ adni.

Várj türelemmel a mensi megjöveteléig. Ha nem jön meg, tesztelj!

2012. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ciklus közepén pirosas folt a betéten, mi lehet?

Lehetett hamarabb a beágyazódás?



avaaaagy


Mi lehet ez? Beágyazódás vagy csak simán elkaptam valami bacit?

Sziasztok! Tudom, hogy már unjátok, de segítenétek?

Egy héttel menzesz előtt "mindjárt megjön" érzésem van, pedig nem szokott ilyen korán jelezni a szervezetem. Este nem voltam túl jól. Gyakran jártam pisilni, és minden kisebb mozdulatnál zúgott a fejem. Hányingerem is volt, de az elmúlt. Most reggelre erősödtek a görcsök, és szétszakad a fejem. 28 napos a ciklusom, mindig pontosan jön meg, +-1 napra.

Pont egy hete volt peteérésem. Lehetséges, hogy a beágyazódást érzem? Vagy csak szimplán elkaptam valami bacit?

Köszönöm a válaszaitokat!



ezek nem az en tuneteim mar bocs....Minden tipus mas..es ezert van az oldal...ha zavar az ilyen jellegu kerdes akkor minek vagy a Teherbeesés cimu oldalon???

Itt valoszinu,hogy megfogjak kerdezni meg 20 millioszor...es sajnos 25 millioszor fogjak leirni,hogy ezt mar valaki megkerdezte....MIERT???

Mar neztem a neten hasonlo kerdeseket,es nem csak ugy jokedvembol irtam be....

hanem mert ez tortent velem...

ES LEHET HOGY MASSAL MEGTORTENT MAR,DE VELEM MEG NEM!!!!!!!!!!!

2012. aug. 14. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:

És miket találtál a neten?

Lefogadom azokat amiket én is írtam. Sok lehetőség nincs, de ezt így nem lehet megmondani. Na bumm, pár csepp barna, egy hét és kiderül mi volt ez pontosan

2012. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy a "kedves 1-es" rátapintott a dolog lényegére (vagy peteérésed vagy beágyazódás lehetett), attól még simán moderálhatná magát, és teljesen igazad van, hogy millióan megkérdezik, mert volt millió másik nő járt már így, de te nem. Persze, kérdezd meg, azért van ez az oldal.

Amikor olyan a hangulatom, mint az 1-esnek, hogy első reakcióként ezt válaszolnám, olvasok tovább, és nem ÍROK VÁLASZT ilyen bunkó stílusban.

Most meg ilyenben vagyok, védem a kérdezőt, a bunkókat meg osztom... :D

2012. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó szeretlek :D igazad van
2012. aug. 14. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 vok: :DDDDD
2012. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódás
2012. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudjatok,nem az a baj,hogy valaki leirja hogy ja vagy beagyazodas,vagy csak ugy...

hanem lehet hogy egy kis eletke no bennem hamarosan,es o igy lekezel...

lehet hogy nincs baba a kepben....de igy a velemenyt alkotni nem szep dolog,mert valakinek egy alma hullik szet az ilyen valaszadok miatt..ugy beszelni rola mint valami xardarabrol....

Azert kerdeztem meg mert ilyen meg nem volt velem...es gondolom volt mar peteeresem...es eddig nem jart barnazassal....csakis direkt menszesz elotti egy napban...

Azert varok meg valaszokat,tudom hogy valakinek ez unalmas tema,de akor miert nezi meg a kerdest..nah mindegy...orok homaly fedi a valaszt...

Es igen remelem hogy BEagyazodast jelent :)

Varjuk mar nagyon a kis lurkot :)

2012. aug. 14. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 vok: én drukkolok neked nagyon!! :D Én figyelni fogom a kérdést, bejelöltem, megírod majd, ha már tudod?
2012. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!