Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismersz valakit aki valamilyen...

Ismersz valakit aki valamilyen védekezés mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Sztorik?
2012. aug. 14. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy este kimaradt fogamzásgátlótól, pedig az ember azt hinné hogy a szervezete tárolja a gyógyszert kellő mértékben.
2012. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom lett terhes fog. gátló szedése mellett a férjemmel. Ugyanígy járt az utcában másik 4 nő is. Kihagyták a hatóanyagot...

Barátnőm pharmatexet használt, és mégis kismama lett.

2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megszakításos módszer, bár ez nem igazán védekezés szerintem, és Pharmatex, de hallottam már olyat is itt a neten, nem is egy embertől hogy spirál mellett estek teherbe.
2012. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Foggátlól mellett nekem is esett teherbe ismerősöm, de hát hülye volt szegény, mert hasmenése volt, és bár beszedte, de nem védekeztek pluszban. Meg is lett az eredménye. MÁr 3 éves nagyfiú :)
2012. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismeretségben volt aki a fogamzásgátló mellett fájdalomcsillapítót szedett, így lett a 3. baba.

Van akik gumi mellett lett terhes.

Olyan is van aki pesszáriumot használt.

2012. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam olyanról, hogy valaki nagyon védekezett, de a pasi persze sokkal erősebb volt nála. :(
2012. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan idősebb férfit ismerek, akinek az orvosok szerint sosem lehetett volna gyereke, ezért nem védekezett, de egyszer mégis terhes lett tőle egy barátnője (akivel már szakítottak, mielőtt kiderült).
2012. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen: én, óvszer ellenére.
2012. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, lányom tabi mellett jött össze, most pedig lehet h a tesó jött össze megszakítással voltunk együtt :D már 2napja késik de spirálról is hallottam h nem a legtutibb. A gumi pedig volt nálunk is h kiszakadt. Pl a rossmannba lehet kapni 12db/csomag rossmanos márkás azt hiszem, na az egytől egyig mind kiszakadt!!!
2012. okt. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öcsém 22 évvel ezelőtt anyukám elmondása alapján fogamzásgátló mellett jött össze. Persze gondolom akkoriban nem voltak olyan megbízhatóak mint manapság. Barátnőm Pharmatexxel maradt babás, és a párom haverjának mai napig van egy hege ahonnan baba korába kiműtötték anyuka spirálját:) Sok szerencsét mindenkinek:)
2012. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!