Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak nem unalmas még a sok...

Másnak nem unalmas még a sok 18,17,15 éves lány története, akik mindig védekezés mellett esnek teherbe, de azért nagyon bátran fel szeretnék vállalni a "babát"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem unalmas, viszont nagyon dühítő. 15 évesen nem szexelni kéne, még védekezés mellett sem...
2011. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanaz a sztori mindig. Nem gondolkoznak, kicsit sem. Nem gondolkodnak el rajta, hogy a saját testükkel játszanak, egészségükkel, életükkel.

Bosszantó, ha valaki évekig küzd a gyermekáldásért és vagy sikerül, vagy nem. Olyankor nagyon bosszantó tud lenni. Én már el sem olvasom az ilyen kérdéseket. Ugyis mennek a fejük után, sok még az abortusz után sem fog védekezni és újra teherbeesik.

2011. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

De már elég fárasztó... viszont ismerek olyat, aki 30 felett sem lett okosabb. Van 3 gyereke, de vagy 10-et már elvetetett. Mondván, hogy nincs pénze fog.gátlóra, a műtétet meg szociális alapon elvégzik. Csak ott sántít az érvelése, hogy egy spirált pl simán fel lehetett volna helyezni az első gyerek után, és azt csak egyszer kell megvenni.


Jó, ez eddig nem pont a kérdésre a válasz, csak példaképp írtam le, hogy a hülyeség nem feltétlen korhoz kötött.


Ahogy emlékszem, én az első pasimmal a gimi alatt mindig nagyon óvatos voltam, gyógyszer és óvszer, nehogy baj legyen. Ez később sem volt másképp, viszont mikor nem volt komoly kapcsolatom, nem szedtem bogyót. Ha ilyenkor volt vki és úgy éreztem, hogy "necces" volt a dolog, akkor elmentem és felírattam az esemény utáni tabit és nyugodtan aludtam.

Szóval nem értem miért nem értetődik magától ez mindenkinek.


Az meg már csak a sors iróniája, hogy a férjemmel sikerült elkövetni a második babát úgymond véletlenül az első után nem sokkal :)))

2011. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Számomra mondjuk inkább átlátszó hülyeségnek tűnnek a sztorik, mint igaz történeteknek, de ha valóban ennyi idióta lány létezik, az talán még rosszabb...

Érdekes, hogy aki évek óta mindent megtesz a gyermekáldásért, annak sehogyan sem akar összejönni, a "lányok" meg rendesen védekeznek, aztán tessék.

2011. dec. 3. 10:47
 5/15 A kérdező kommentje:

Ja, és én sem szedtem fogamzásgátlót 8 éven át, és mégsem lettem terhes soha, ameddig nem akartuk. Vannak egyéb "módszerek" is, talán értitek ... Persze, lehet, hogy szerencsém is volt, bár nálunk természetes lett volna, hogy megtartjuk, ha netán becsúszik a baba. (mindketten 30 felett vagyunk, 34 évesen szültem, most 8 hónapos a bébi, és tervezzük a másodikat)

Szóval az a baj, hogy szexelni mindenki képes már elég korán, de felelősségteljesen gondolkozni, na, azt már nem. Ahhoz agy is kéne. És a felelősségteljes gondolkodás alatt nem azt értem, hogy "meg akarom tartani, majd anyáék segitenek felnevelni".

2011. dec. 3. 10:53
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért én így írnám: "redesen" védekeznek, mert azt gondolják, hogy ha idöben kiveszi, nem lesz baj. Utólag lehet mondani, hogy védekeztünk, könnyebb, mint bevvallani, hogy sehogy nem védekeztek. Meg hozzátenném hogy a sok fiatal lányt kihasználják a kicsivel idösebb fiúk, mert ök nem szeretik a gumit és telebeszélik a lányok fejét, hogy nem lesz baj. Mert a férfiak ilyenek, azért a kis élvezetért képesek egy lány életével játszani. Meg nem minden pasi egyforma, van aki késöbb veszi ki, vagy nem bírja visszatartani és hazudik a lánynak. Ha meg megvan a baj, akkor azt hazudják, nem tölük van a gyerek.

Sajnos ebben a világban élünk és ha a lányok nem vigyáznak magukra, más nem teszi meg helyettük.

2011. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Ez tökéletes utal a sok "kiszakadt", meg "lecsúszott" gumira. Ha ennyire lenne jó a minősége, kb. mindenki azonnal teherbe is esne. Én nem hiszem, hogy tudják mit csinálnak, de teszik, mert van mivel, van kivel és van hol. Csak ész és felelősség nincs hozzá. Aztán, majd ha apa és anya támogat, akkor fenemód felelősségteljes lesz, és felnevel egy gyereket családon kívül a semmire, és utána sír, ha az állam nem támogatja eléggé. Szerintem először gondolkodni kell, utána cselekedni. És igen, ebbe a szórakozás és szex is beletartozik. Manapság, amikor nem biztos a holnap, gondolkodni kell először. Mások azt is megfontolják, hogy munkahely, család, lakás mellett próbálkozzanak-e. Kár, hogy a fiataloknak erről senki nem mesél, csak az a menő, hogy 14 évesen szexelnek.
2011. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen én is azt gondoltam hogy teherbe esni, az lesz a világ legegyszerűbb dolga.. és most hogy már eltelt ez a 2és fél év én is furcsállom ezeket a történeteket... egyszerűen csak nem merik bevallani hogy nem figyeltek oda..

Én már 14 évesen fülig szerelmes voltam egy fiúba (akkor végzős 19) és akár meg is tehettük volna, de volt annyi eszem .. és utána egészen 18 éves koromig vártam, (természetesen jól neveltek és nem csak neveltek hanem sokat beszélgettünk is otthon)

Azért nem feküdtem le vele, hogy a majdani gyerekemnek a szemébe tudjak nézni és ne kelljen hazudnom hanem az igazat mondjam akkor amikor elmondom neki hogy vártam a 18 éves születésnapomig... természetesen addigra már egy normális fiút találtam akivel több mint két évig jártunk és megtanított arra hogy hogyan kell egy párkapcsolatban létezni, és nem csak kihasznált mint ahogyan az előző tett volna...


Szerintem elsősorban a szülőkben lehet a probléma, én nagyon kevés olyan szülővel találkozom aki eleget tudna /szeretne / akarna foglalkozni a tini fiával lányával... sajnos ilyen a mai világ ...

2011. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bánom,hogy vannak ilyen kérdések. Viszont azt igen,hogy azokra a kérdésekre,mindenki "ugrik",hirtelen 10 fölött vannak a válaszok. Ki így-ki úgy válaszol az olyan kérdésekre,de válaszol! Ha egy érdekesebb,vagy értelmesebb kérdést ír ki valaki sokszor órák telnek el mire egy válaszoló akad.
2011. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Javítanám:én azt nem bánom,hogy vannak ilyen kérdések! Előző voltam!
2011. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!