Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Ocsiné kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
13.-án kellett volna megjönnie.Fáj a mellem,az alhasam,3 óránként megéhezem,egész nap aludnék.Sokszor van hányingerem.Lehetnek ezek tünetek a terhességre?Kissebb petesejttel is megtörténhetett esetleg a fogantatás?

2012. aug. 15. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Igen.
2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

lányok, légyszíves, fogjátok már fel, hogy a pár napos elmaradt menstruáció után még NEM jelentkeznek tünetek!! tehát, ha hányingered van, az minimális eséllyel van a terhesség miatt, nagy eséllyel, mert bemagyarázod magadnak. ettől még lehetsz terhes, de még nincsenek tünetei!!

ha még továbbra is késik, hétvégén tesztelj.

2012. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló: ne legyél már ennyire okos, a hülyeséget nem kell hangoztatni.

Nekem a három terhességböl kettönél még az elött voltak tüneteim, hogy kimaradt volna a menzeszem, pedig mindkettö úgy lett, hogy nem volt semmi esély rá. (Mivel csak nagyon ritkán - 2-3 havonta találkoztunk a férjemmel, és rendszerint nem akkor, amikor esély lett volna a terhességre.) Ezen kivül igazán nem akartunk még gyereket, csak úgy voltunk, hogy ha véletlen lenne, akkor nem gond.

Már az együttlét után egy héttel kezdött a mellfeszülés, hányinger, és ez aztán nem is szünt meg, csak amikor kb 3-4 hónapot betölttötem.


Ezen a két eseten kivül NEM volt ilyen velem, tehát egyértelmüen a terhesség miatt voltak tüneteim.


Attól, hogy NEKED nem voltak ilyenek, másnak még lehetnek.

2012. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is cáfolnék, nekem is a másodikkal a nemvárt előtt 3 napja hánytam, szédültem, fel sem bírtam kelni, és erős pozit teszteltem a nemvárt első napján. És sajna hányós is maradtam végig.

Nem vagyunk egyformák...

Szerintem mindezek a tünetek jelenthetik azt, hogy babás vagy, de ugye biztosat egy pozi teszt mutathatna, egy tizes már sztem kimutatná reggeli pisiből. (De ez csak az én véleményem). 2lányosAnyuka

2012. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudtok megbízható tesztet javasolni? Köszönöm a válaszokat!Reménykedem a babóban :) Már nagyon vágyunk rá.
2012. aug. 15. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: nekem az első terhességnél vmelyik papíros mártogatós alig látszódott, másnap a One Step vizeletsugaras meg tök jól kimutatta.

A másodikkal csak a Gabrielt csináltam, azon majd leugrott a csík! :D

2012. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!