Wendy86 kérdése:

Várandós lehetek?

Figyelt kérdés
28 napos ciklusaim vannak a 32 napnál vagyok. 30. napon teszteltem negatívat. Azóta is semmi jele, azon kívül hogy olyan érzésem van mindig mintha na most megjönne. És állandóan pisilni járok. Szerintetek?

2012. aug. 15. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

tesztelj megint!

ha negatív és nem jön meg, akkor doki!

2012. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 32.napnál jársz és még nem jött meg,akkor van esély...én a nem várt napján már teszteltem Lillyvel és,azon már halvány pozitív volt!szerintem is tesztelj megint!már ki kellene mutatnia...
2012. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az előttem szólókhoz én is a tesztet javaslom de 10-es érzékenységűvel! Menj tutira! Ha nem akkor tényleg Doki..
2012. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az előző tesztet, halványan látszik a 2. csík, de ez jóval időn túl lehetett, mert 3 perc után néztem meg akkor nem látszott semmi. Holnap veszek tesztet!
2012. aug. 15. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Várjuk az eredményt!:)

Első voltam.

2012. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen-igen!írd meg,hogy mi lett!!!(2-es)
2012. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok én is mert nagyon drukkolok..
2012. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!