Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek a negatív...

Szerintetek lehetek a negatív teszt ellenére várandós?

Figyelt kérdés
4 napja késik a mensim. A nem várt napján negatívat teszteltem (nem tudom, hogy mikor foganhatott meg a baba, lehet korán volt a teszt?)Nem hőmérőzöm, nem számolgatok,a természetre bíztuk a picit, úgy is jön ha akar. Tegnapig nagyon fájtak a mellbimbóim, mára viszont csak éppen hogy érzékenyek. A hasamban teltségérzet van, de ennek ellenére mindig éhes vagyok, főleg szőlőre. Csütörtökre kaptam időpontot dokihoz (amúgy is mennem kellene éves rákszűrésre). Addig ha nem jön meg teszteljek? Már nagyon kíváncsi vagyok. Semmi előjele nincs hogy megjönne.
2010. okt. 10. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetsz terhes. Én csinálnék akár holnap egy tesztet, biztos nem birnám ki. Álnegativ lehet a teszt, de álpozitiv soha. Ugyhogy lehetséges, hogy baba van.
2010. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Persze hogy lehetsz. A tesztek a hormonszint alapján mutatják ki a terhességet, és kell egy kis idő mire megemelkedik. Nálam is így volt, először negatív, vártam egy hetet és akkor már pozitív lett, biztos hogy korán csináltad meg. Csütörtökön tesztelj még egyet, ha addig nem jön meg.
2010. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólókhoz!Drukkolok a pozitív tesztért!!!Kérlek írj majd mi újság van veled!

2010. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz,egyik baratnom meg rendesen menstrualt is az elso harom honapban es a tesztek sem mutattak ki neki semmi.Mar akkor harom honapos terhes volt:)
2010. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Varj meg egy hetet es csinalj ujra egy tesztet.Altalaban az elmaradt mensitol szamitott 10napra mutatja ki biztosra a jo teszt az eredmenyt...Sok sikert!
2010. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már alig bírom, olyan kíváncsi vagyok. Mostmár nagyon sokat kell járnom Wc-re, meg undorodom egy-két szagtól. Nagyon bizakodó vagyok, de majd látjuk.Lehet holnapi első vizeletből próbálkozok, csak félek a csalódástól.Hmmm... sokkal nehezebb mint gondoltam.

Köszi a válaszokat, majd megírom az eredményeket.:)

2010. okt. 11. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyet teszteltél? :)
2010. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltem, de sajna negatív:( Igaz délutáni vzeletből meg one minute teszttel.Nem tudom mikor foganhatott meg, ezért lehet még nem mutatja ki a teszt.Az biztos, hogy nagyon fájnak a mellbimbóim, illetve a környékük, síkítani tudnék ha hozzáér valami.Már nagyon várom a csütörtököt, viszont egyre kevésbé hiszek abban hogy baba van.De a reményem még él titokban.:)
2010. okt. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!