Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek az álmaitokban? Azt...

Hisztek az álmaitokban? Azt álmodtam, hogy pozitív a tesztem! Jelzett már így valakinek a babó, hogy útban van?

Figyelt kérdés

Még sosem volt pozi tesztem!

2 éve próbálkozunk, és most először fordult elő, hogy pozi teszttel álmodtam. Annyi furcsaság viszont volt benne, hogy 3 csík volt a teszten.


2009. júl. 22. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia.mi nem terveztük a babát de nem is védekeztünk úgy voltunk vele hogy lesz ami lesz.(van már egy 10 éves kisfiam).viszont kb 2 hónappal a teherbe esésem előtt megálmodtam hogy terhes vagyok kislányt szülök és azt is álmodtam hogy hogyan fogják hívni a sorrend is pont ugyanaz volt kislányt várok és a neve is az lesz mint álmomban volt:)sok sikert neked is a babához.
2009. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is 2 pozitiv tesztet àlmodtam menszi elött kb.2 héttel, de még nem jött össze! De pl. baràtnöm megàlmodta hogy kislànyt szül, s az lett! :) én meg még vàrhatom a fejleményeket :)
2009. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a barátnöm is és a növérem is AZT ÁLMODTSA HOGY 11-BEN KISLÁNYT FOGOK SZÜLNI, MÁR 3 ÉVE PROBÁLKOZUNK, AZ SE BAJ HA CSWAK jövöre esek tehjerbe csak legyen:)
2009. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

anyám az álmok nem hazudnak.... Talán Krúdy mondta...

de azt ne felejtsd el hogy az álom nem pont azzal és nem pont úgy történik ahogy megálmodtad. sztem inkább a vágyadat jeleníti meg- anyukám tanult álomfejtést

ja és egy apró észrevétel: nem útban van hanem úton:)

figyelj a szóhasználatodra mert gondolati szinten számít

2009. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

ja... és babával álmodni jót jelent:)

utolsó voltam

2009. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, mégis különbség van álom és álom között szerintem. Van, ami a kimerültség szülötte nagy összevisszaság, de ha jelentése van, azt valahogy mindig megérzem és az úgy is szokott lenni.

Az egyik barátnőm egyáltalán nem akart gyereket, a férje pedig szinte már könyörgött, de akkor se. Egyszer aztán jön be a munkahelyünkre és meséli, hogy azt álmodta, hogy ott van a házukban egy kislány, és olyan derűs és boldog volt tőle az egész ház. Aztán felébredt, a kislány sehol, rá meg rájött a sírás. Egy álom hatására teljesen megváltozott, és aki évekig ellenállt, aztán azonnal akarta a gyereket és elsőre össze is jött nekik, és kislány!

A másik barátnőmnek meg a férje álmodta, hogy lánya született, még a nevét is megálmodta és most kislányt várnak és úgy fogják hívni, mint az álomban :-)

2009. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én minden hónapban ezt álmodom, aztán mikor megjön felébredek.
2009. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia. Igen nekem az álmom jelezte. Azt álmodtam hogy terhes voltam, kislányom született, na de csináltam egy tesztet ami pozitiv lett. És igy is lett. pozi teszt, terhesség, csak annyi változással, hogy fiam lett. :D
2009. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy a születésnapomon teherbeesek. Alig vértam azt a napot, mert már hosszú ideje hiába próbálkozunk! Nem így lett!!! :) Akkor csináltam a 2. pozitív tesztet :) Ugyanis terhes voltam (sajnos a végén elhalt a terhesség)
2009. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban álmodtam, aztán megjött :(
2009. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!