Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszeszem 2napot késett,...

A menszeszem 2napot késett, és csak 2napig tartott, a 3 4 helyett, azóta majdnem mindennap barnázok, de nem sokat egésznap 2 3 csepp. Szerintetek lehet ez terhesség? Majdnem 2 éve vagyunk babaprojecten?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 23:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Már 1hete így van...tapasztalat?
2012. aug. 15. 23:58
 2/9 anonim válasza:
tapasztalatom nincs de sok nőnek van olyan hogy sem a testéből sem semmiből nem veszi észre hogy terhes, ilyenkor véreznek egy kicsit és azt hiszik hogy menstruálnak, terhességi teszt és orvos szerintem
2012. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

teszt?

már tesztelned kellett volna, és ha +, régen dokihoz kellett volna menned, hogy ha esetleg terhes vagy menthető legyen a baba...

2012. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem hamarabb kapsz választ ha elszaladsz egy tesztért és megcsinálod...ez tűnik a leglogikusabbnak...
2012. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen lett a teszt eredmény?
2012. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma délután megyek házi orvoshoz,kérek egy általános vérket,meg veszek tesztet is,de sztem a doki csinál gyors tesztet.Ma már nem pecsételek....fehér vizes folyásom van.De sztem nem baba mert a mellem sem ézékeny...
2012. aug. 16. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
A házi doki milyen gyors tesztet csinál?
2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csinál terhességi tesztet,már csinált máskor is,ha úgy volt,és még pénzt sem kér érte,nagyon rendes nő.
2012. aug. 16. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Halihó! Mi lett a teszt eredménye?
2012. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!