Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély szerintetek?

Van rá esély szerintetek?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28 29 naposak.Legutóbb 5 napos menzim volt 21.én jött meg 25.én mult el.A ciklus.hu szerint most 6,án volt ovum.a párommal csak 4,én 8.án és 11.én tudtunk együtt lenni.szerintetek van esély a babára vagy nem jókór voltunk együtt.Bocsánat a hibákért épp dolgozom :)
2012. aug. 16. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 6-án volt ovud, akkor szerintem a 8 és 11. alkalommal nem lehet baba, de a 4.igen!Mert 2-3 napot simán életbe tudnak maradni a spermiumok, persze ha egészségesek, normál körülmények között!Szerintem így a kislánynak nagyobb az esélye!szorítok!
2012. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a 4-eiből esélyes lehet egy kislány :) persze nem 100% hogy sikerült, de előfordulhat, az esély megvan rá
2012. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!