Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostit kaptam a nőgyógyásztól...

Clostit kaptam a nőgyógyásztól, mert már lassan 2 éve nem jön össze a babó. Tényleg nagy az esély az ikerterhességre?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretnék ikreket!! Nem bírnám. Barátnőmnek 9 hósak az ikrei és kivan idegileg tőlük. Nagyon nehéz neki.

Ja, és a családban mindkét részről vannak ikrek, nem kevesen.



2012. aug. 8. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, szerintem ugyanúgy annyi az esély mint másnál :) nálunk is sok ikerpár van a családban, nekem mégis egyke lesz a babám :)
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyobb az esély, mivel a Closty hatására több petesejt is érhet egyszerre, így több is megtermékenyülhet. Nem akarlak ijeszgetni, de akár még többes ikerterhesség is összejöhet ilyenkor (én tudok hármas ikerterhességről Closty hatására, bár ott az egyik embrió elhalt nagyon korán).
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 baba lett egyszerre a clostytól.
2012. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kifiam lett tőle, ráadásul az első gyógyszermentes hónapban.
2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van rá esély, főleg ha a családban is vannak ikrek. Nekem első Clostis hónapban sikerült, kettő tüszőm volt és most azon parázok, hogy csak ne ikrek legyenek! Holnap kiderül!

6hkm

2012. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A férjem szeretne ikreket, egy fiút meg egy lányt. Az nem is lenne olyan rossz. Na majd kiderül. A lényeg,h legyek már terhes.

Aug.27.-én fog megjönni, akkor kezdem a Clostit.

Ebbe a ciklusban Mastodynont szedek. Lehet már ez is használni fog. :)

2012. aug. 9. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lesznek ikrek, de természetesen nagyobb rá az esély. Én most (júli elején) szedtem egy havi clostit, amit úgy írt fel az orvos, hogy "ha hármas ikreket szeretne, ám legyen". :-) Valószínűleg terhes is lettem, mert teszteltem néhány halványan pozitívat és kb. a 40. napomon járok, de ultrahangra csak szombaton jutok el.

Sok sikert a babásodáshoz!

2012. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó, máris az első Clostis hónapban sikerült teherbe esned?! Gratulálok! Reméljük az UH is megerősít ebben. Amúgy a ciklusaid rendben voltak? Mióta próbálkoztatok?
2012. aug. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!