Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnál lehetséges...

Zylan kérdése:

Beágyazódásnál lehetséges rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok a hasonló kérdés, talán azért nem írt senki.

Én csak a saját példámat tudom mondani: nekem volt ilyen, másnapra megjött... Pedig én is azt hittem (azt akartam hinni), hogy végre sikerül..

De olvastam már itt olyat, akinek ilyen rózsaszínes folyás visszaszámolva a beágyazódás jele volt valószínűleg. Erre sajnos csak egy teszt tud először biztos(abb) választ adni nemvárt első napján, ha nem jön. Drukkolok neked!! 2lányosAnyuka

2012. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nézegettem én is azokat,de azokra mentek olyan válaszok,hogy égnek állt a hajam :) :(

Igazából még tesztelésig van pár nap és azért szeretném tudni mire számíthatok...

Beágyazódás környékén volt,de nem tudom biztosra,nem tudom igazán mi zajlik egy beágyazódásnál és hogy milyen jelei vannak.

2012. aug. 16. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
1: szerintem a legtöbb esetben semmi jele sincs, de szorítok, hogy nálad az legyen. Merthogy arra hajtunk, vagy nem? :)
2012. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Arra hajtunk,de sajnos megjött :(

Esetleg nem tudtok valami teát javasolni?

Olvastam erről az interneten,de annyi dolgot írnak.Esetleg valakinek van valami bevált teája?

2012. aug. 17. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: én a cickafark-palástfű teákat iszom, de én pcos vagyok, és nulláról csinált mensit. Ha rendszeres a ciklusod, cickafarkat ne igyál, mert bezavarja! Ha van pé-d, akkor utána mensiig palástfű tea reggel 1 csészével, és az segíti a beágyazódást(megvastagítja a méhnyálkahártyát). A többivel még nem próbálkoztam.
2012. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!