Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 6 napja rózsaszín csekken...

6 napja rózsaszín csekken befizetett pénz lehetséges, hogy azóta sem érkezett meg a címzett számlájára?

Figyelt kérdés
Még nem adtam így fel pénzt. A postán megkértem a hölgyet ellenőrizze le helyesen töltöttem e ki mindent. Azt mondta 3-4 nap mire megkapják. Aggódom, mert január 6-án 17órakor adtam fel és még mindig semmi.
2010. jan. 12. 16:02
 1/1 anonim válasza:

Igen, több mint valószínü hogy nem.. ilyen a magyar posta! :)

Ezt személyes tapasztalatból mondom, mert hasonló eset velem is megtörtént ugyan ezt a választ kaptam 3-4 napon belül megérkezik, de valójába több mint 2 hetet vártam, mire visszaigazoltak h megérkezett a pénz.Ha viszont fontos lenne a csekk hogy hamar megérkezzen, ugytudom van gyorsabb eljárás is ha ráfizetsz akkor hamarabb ott van. :)

2010. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!