Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy esély van...

Szerintetek nagy esély van rá, hogy ezek a tünetek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés
Menstruációm előtt nyolc nappal rózsaszín folyásom volt.Két napig tartott.Sokszor szokott fájni a hasam,abban a két napban amikor a folyás volt sokkal intenzívebben voltak a fájdalmak.Fáradékonyabb vagyok és sűrű vizelési ingerem van.

2012. aug. 16. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Reménykedj :) Hátha baba van :)
2012. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...
2012. aug. 16. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

imádom ezeket a kérdéseket! -.-'

menj el dokihoz vagy csinálj tesztet de sz.tem csak bebeszéled magadnak és úgy érzed. fáradékonyság az nálam vannak 36hetes vagyok! vizelési inger lehet mert az elején nekem is volt

2012. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én meg úgy imádom az ilyen megjegyzéseket!

Ha már ott tartanék,hogy tesztet csinálhatok(időben)akkor csinálnék,de még nem hiszem,hogy biztosat mutatna,azért kérdezem a többi nőt,hogy velük mi volt a terhességük elején,hátha valamibe tudnék kapaszkodni

2012. aug. 16. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán meg értelek, kedves kérdező, és ezért írom - teljesen barátilag-, hogy kicsit bővebben fejtsd ki a kérdésnél a helyzetedet, és akkor lehet, hogy nem támadnak le (bár van aki ezt élvezi, neki bármit írhatsz.. és most nem az előttem válaszolókra gondolok).

A kérdésre válaszolva pedig azt gondolom,hogy igen, lehetnek terhességre utaló jelek, viszont ha nagyon szeretnél már babát, sajnos az is megeshet, hogy becsap a saját tested. Ez velem is megesett már... Biztosabbat csak egy megfelelő időben elvégzett teszt mondhat. Drukkolok neked :) 2lányosAnyuka

2012. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!