Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlthéten feküdtem le a...

A múlthéten feküdtem le a barátommal nem védekeztünk de kivette mielőtt elment volna. Terhességre van esély ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, terhességre mindig van esély, még védekezés mellett is, habár kicsi. Inkább védekezzetek, ha nem szeretnél terhes lenni. Esetlegesen egy baba életével játszol, nem jó móka, hidd el.
2012. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is jártam már így, aztán fostam mint állat amíg meg nem jött. Nem jó játék, sajnos necces eléggé. Állítólag 100 emberből 1 esik teherbe ilyenkor, reménykedjünk, hogy te nem egy vagy :D Majd imádkozom érted, de ha nem peteérés ideje alatt történt a dolog, akkor nem kell aggódnod :) De ne nagyon játssz ezzel szerintem, legyél okos, és ne hagyd hogy belerángasson kockázatos dolgokba!! Szerintem ki lehet azt bírni, ha épp nincs gumi. Nekem 1x elég volt parázni emiatt, nem ér annyit a dolog. Ennyi a válaszom röviden tömören. :D
2012. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni, mert van rendkívüli peteérés, ill nem mindenkinek a ciklus közepén van! És előváladéktól is teherbe lehet esni.
2012. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
EZ NEM védekezés, igy majdnem annyi az esély a terhességre, mintha semmit sem tennétek. Védekezzetek rendesen, akkor nem kell idegeskedned, vagy ha therbe estél azon törni a fejed, hogy hogy legyen tovább
2012. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!