Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő és/vagy barátcserje?...

Méhpempő és/vagy barátcserje? Szedhető a kettő együtt, vagy nem ajánlott, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata, információja ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm, ha megosztja velem :)
2012. aug. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátcserjére azt mondták hogy bőven elég!
2012. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm. A helyzet az, hogy barátcserjét már elég régóta szedtem/szedek, most szereztem méhpempőt, mindenképp kipróbálnám, csak nem tudom, addig a barátcserjét szüneteltessem-e, vagy folytathatom. De ezek szerint akkor önmagában egyik vagy a másik elég kell, hogy legyen.
2012. aug. 16. 18:42
 3/4 nini24 ***** válasza:

Szia!

Én májusbn vesztettem el a 12 hetes magzatomat. A műtét után rögtön méhpempőt kezdtem enni, majd olyan 1 hónap múlva a Mastodynon cseppet, 3s ezután együtt őket. A műtét után 6 hétre megjött,aztán nem, a 9. hétben vagyok :)

Tehát neken haszn@lt! A pempőt azóta is eszem,dokim javasolta!

Drukk! :)

2012. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és gratulálok! :)

Akkor ártani nem árthat, reméljük, nálam is sikerre vezet majd :)

2012. aug. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!